Reklama
Reklama

Podano kto wystąpi na finale dużego polskiego festiwalu w Poznaniu. Nie zabraknie gwiazd

fot. Santander Letnie Brzmienia
fot. Santander Letnie Brzmienia

Santander Letnie Brzmienia odbędzie się w pięciu polskich miastach, a finał zaplanowano na poznańskiej Cytadeli.

Piątek i sobota, 29 - 30 sierpnia, będzie należał w Poznaniu do festiwalu Santander Letnie Brzmienia. Właśnie ujawniono, kto w tym roku wystąpi na scenach, które pojawią się przez całe lato w pięciu największych polskich miastach.

Kto wystąpi w Poznaniu? Posłuchamy tu następujących artystów: Jucho, Mela Koteluk, Natalia Szroeder, Ania Dąbrowska, Zalewski, projekt Babie Lato: Margaret / Zalia / Sara James, Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Hey oraz Sugababes. Sugababes to ikona popu lat 2000. W Poznaniu wystąpi tylko 30 sierpnia i będzie to jedyny koncert w Polsce zespołu.

Bilety na festiwal są jeszcze dostępne. Obecnie kosztują 259 złotych (bilet jednodniowy) lub 399 zł (karnet na 2 dni). Przed festiwalem bilety będą jeszcze droższe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znów niebezpieczna pogoda. Jest ostrzeżenie pierwszego stopnia również dla Poznania!
22℃
15℃
Poziom opadów:
4.3 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
7.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro