Reklama
Reklama

Wylądowali na poznańskiej Ławicy i trafili prosto w ręce służb

fot. Straż Graniczna
fot. Straż Graniczna

Jeden dzień, czterech zatrzymanych.

W środę strażnicy graniczni pracujący na lotnisku Ławica zatrzymali 3 mężczyzn i 1 kobietę, którzy przylecieli do naszego miasta, a jak się okazało, byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy to polscy obywatele. Do Poznania przybyli z Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Turcji.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

- Sprawdzenie Polaków w bazach informacyjnych SG wykazało, że są oni poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia lub listów gończych. Zatrzymani byli ścigani za różne przestępstwa i wykroczenia, m. in. za oszustwa finansowe, kradzieże mienia, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego - informuje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.

Jeden z zatrzymanych trafił do aresztu, gdzie czeka na dalsze decyzje w jego sprawie. Dwóch mężczyzn przekazano policjantom, a kobieta zapłaciła karę grzywny i dzięki temu odzyskała wolność.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
14℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
8.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro