Reklama
Reklama

Przed nami dwie mroźne noce. Także w Poznaniu

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Jest ostrzeżenie IMGW.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla całego województwa dotyczące przymrozków. - Prognozowany jest spadek temperatury powietrza od -4 C do -1 C, przy gruncie do -6 C. Temperatura maksymalna w ciągu dnia od 6 C do 13 C - czytamy.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Ostrzeżenie będzie obowiązywać do 9.00 rano w czwartek. Dobra informacja jest taka, że w prognozach widać wyraźne ocieplenie. W niedzielę na termometrach w Poznaniu mamy zobaczyć 20 stopni, a cały Wielki Tydzień ma być bardzo ciepły z temperaturą sięgającą nawet 25 stopni Celsjusza. Prognoza może się jednak jeszcze zmienić.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu niebezpieczna pogoda przed nami. Jest ostrzeżenie
19℃
9℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
21.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro