Reklama
Reklama

Przez miasto przejdzie Droga Krzyżowa. Będą prosić Boga o nowe powołania kapłańskie

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

W czwartek.

6 marca o 18.30 rozpocznie się Poznańska Droga Krzyżowa. Uczestnicy najpierw wezmą udział w mszy w poznańskiej farze przy ulicy Gołębiej. Ta rozpocznie się o 18.00. - W roku wyniesienia do chwały ołtarzy Czcigodnego Sługi Bożego ks. Stanisława Streicha pragniemy prosić Boga o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie - informuje archidiecezja.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Wielkopostne nabożeństwo ma być oddaniem czci Zbawicielowi i przebłaganiem za grzechy. W trakcie wierni będą modlić się o zdrowie dla papieża Franciszka.

Droga Krzyżowa przejdzie ulicami Poznania przez Stary Rynek na plac Mickiewicza. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu niebezpieczna pogoda przed nami. Jest ostrzeżenie
19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
26.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro