Reklama
Reklama

Znowu złe powietrze w Poznaniu i zakaz

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Podobnie może być we wtorek.

- W niedzielę, 9 lutego, odnotowano przekroczenie stężenia pyłów drobnych PM10. Prognozuje się jego utrzymanie. Dlatego osoby posiadające w domach bardziej ekologiczne źródła ciepła nie mogą palić w kominkach opalanych drewnem, piecach kaflowych i kotłach węglowych niespełniających wymogów ekoprojektu - informują miejscy urzędnicy.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Zakaz obowiązuje w poniedziałek, ale dziś także prawdopodobnie dojdzie do przekroczenia dopuszczonego dobowego stężenia pyłów PM10 w powietrzu. Oznacza to, że zakaz będzie też obowiązywać we wtorek, a być może również w środę.

Odradza się również aktywność na zewnętrz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro