Reklama
Reklama

Poważny wypadek na DK 92. Mężczyzna potrącony przez samochód

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WTK
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WTK

W powiecie nowotomyskim.

Jak informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, wypadek miał miejsce w miejscowości Grońsko. Pieszy został potrącony przez samochód, a droga jest nadal zablokowana. Wytyczono objazdy - dla samochodów osobowych przez miejscowość Grońsko, natomiast dla pojazdów ciężarowych w kierunku Poznania przez DW 305, a następnie autostradą A2. W kierunku Świecka objazd prowadzi przez DK 24.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Na miejscu wciąż pracują służby. Jak informuje oficer dyżurny wielkopolskich strażaków, poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu.

  • Aktualizacja
    sobota, 30.11.2024 r., godz. 20.59
    Aktualizacja
    sobota, 30.11.2024 r., godz. 20.59
    Koniec utrudnień.
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu niebezpieczna pogoda przed nami. Jest ostrzeżenie
19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
22.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro