Reklama
Reklama

Nocne uszkodzenie aut zaparkowanych na Łazarzu. Zatrzymano sprawców

fot. poznanmoment / IG
fot. poznanmoment / IG

To młodzi mężczyźni.

W nocy z poniedziałku na wtorek wandale pojawili się na kilku łazarskich ulicach i uszkodzili zaparkowane tam auta. Mężczyzn zatrzymano. - Policjanci zatrzymali dwóch sprawców uszkodzenia na ten moment 5 aut osobowych zaparkowanych w rejonie ulic Dmowskiego, Potworowskiego i Stablewskiego - mówi mł. asp. Łukasz Paterski z poznańskiej Policji. - Mężczyźni w wieku 21 i 23 lat odpowiedzą za uszkodzenie mienia w postaci spowodowania zarysowań i wgnieceń w pojazdach. W jednym została wybita boczna szyba. Trwa szacowanie strat, po tym policjanci wyartykułują zarzuty - dodaje.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Jest apel do osób, których auta zostały uszkodzone, a jeszcze tego nie zgłosiły, kontaktować się z Komisariatem Policji Poznań-Grunwald.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
10.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro