Reklama
Reklama

Makabryczne odkrycie w kotłowni domu jednorodzinnego

fot. OSP Kleczew
fot. OSP Kleczew

Znaleziono w niej zwęglone zwłoki.

Jak podaje portal lm.pl, odkrycia dokonano we wtorek w godzinach popołudniowych w Sławoszewku na terenie gminy Kleczew w powiecie konińskim. Służby poinformowano, że w domu jednorodzinnym prawdopodobnie doszło do pożaru. Ale gdy strażacy dotarli we wskazaną lokalizację, nie zauważyli zadymienia. Przeszukano jednak obiekt i w kotłowni domu jednorodzinnego znaleziono zwęglone zwłoki. Samo pomieszczenie było natomiast zalane wodą.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Jedna z hipotez mówi, że w kotłowni mogło dojść do pożaru, po czym pękła rura w pomieszczeniu i je zalała gasząc przy tym ogień. Nie wiadomo czy do pożaru doszło we wtorek czy może dzień wcześniej.

Sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratury.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro