Reklama
Reklama

Kilkaset sadzonek drzew trafi za darmo do mieszkańców. Jak je zdobyć?

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Wystarczy przywieźć odpady na Gratowisko.

Poznań zdobył 900 sadzonek drzew w ramach konkursu na Polską Stolicę Recyklingu. 300 z nich już wykorzystano na Wildzie, gdzie mieszkańcy posadzili las kieszonkowy. Kolejne 600 ma trafić do poznaniaków.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

- Każdy, kto 26 października (w godz. 8:00-16:00) przywiezie odpady na jedno z trzech Gratowisk, otrzyma sadzonkę drzewa. Są to m.in.: lipy, sosny, buki, klony i dęby - podaje magistrat. Gratowiska są zlokalizowane przy Wrzesińskiej i 28 Czerwca 1956 w Poznaniu oraz przy ulicy Meteorytowej w Suchym Lesie. Można tam za darmo oddać odpady niebezpieczne i problemowe: elektronikę, meble, zużyte opony, odpady zielone, odpady pobudowlane, przeterminowane leki czy baterie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro