Reklama
Reklama

Kolejna awaria w centrum Poznania. Spory obszar bez wody!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

We wtorek wody nie było w rejonie Starego Rynku, w środę podobny problem ale w okolicy Placu Wolności.

- To kolejna awaria w tym rejonie w krótkim odstępie czasu. Czy ktoś nad tym ma w ogóle kontrolę - dopytuje nasz Czytelnik. Przed godziną 18.00 doszło do awarii wodociągowej na ulicy 27 Grudnia. Rzeczniczka Aquanetu w rozmowie z nami mówi, że w okolicy może nie być wody przez 3 godziny, ale jest to czas orientacyjny.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

W kranach wody nie mają mieszkańcy budynków przy ulicach Ratajczaka (od ul. 27 Grudnia do ul. 3 Maja), Al. Marcinkowskiego (od Placu Wolności do ul. Św. Marcin) oraz części Placu Wolności (po stronie ul. 27 Grudnia).

Na miejscu są już pracownicy Aquanetu, którzy zajmują się usuwaniem usterki.

Przypomnijmy, że we wtorek do awarii doszło w rejonie Starego Rynku. Tam woda popłynęła do kranów około 22.00. Tak częste awarie to problem nie tylko dla mieszkańców, ale też restauracji działających w tym rejonie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
13.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro