Reklama
Reklama

Miłośnik miejskich tulipanów przyłapany na gorącym uczynku

fot. SM Leszno
fot. SM Leszno

W Lesznie.

W kwietniu w Lesznie przyłapano na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł żonkile ze skweru "Pole Nadziei". W maju operator miejskiego monitoringu wypatrzył kolejnego miłośnika miejskiej roślinności. W środę około południa zauważono, że zrywał tulipany rosnące na placu Metziga. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy straży miejskiej, którzy go wylegitymowali.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA

- W związku z popełnionym wykroczeniem został skierowany wniosek o ukaranie do sądu rejonowego w Lesznie - podaje SM. - Chcielibyśmy by nasadzenia w miejscach publicznych cieszyły oko wszystkich przechodniów oraz odwiedzających te miejsca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
20.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro