Reklama
Reklama

42-latek nakłaniał 10-latkę do nagrywania filmów pornograficznych

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Noah Silliman / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Noah Silliman / unsplash.com

W Obornikach.

12 stycznia do policjantów z Obornik zgłosiła się mama 10-latki. Złożyła zawiadomienie o tym, że nieznany mężczyzna przez portal internetowy nakłaniał jej córkę do nagrywania filmów pornograficznych, w których dziewczynka miała występować.

- W wyniku pracy operacyjnej kryminalni ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec województwa śląskiego. 18 stycznia oborniccy kryminalni zatrzymali podejrzanego mężczyznę w jego miejscu zamieszkania - informuje Izabela Leśnik z obornickiej policji.

42-latek usłyszał już zarzut dopuszczenia się składania małoletniej propozycji seksualnych. - Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem Policji. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Policjanci apelują i zachęcają rodziców aby rozmawiali z dziećmi na temat zagrożeń i sprawdzali jak dzieci spędzają czas w Internecie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Są kolejne ostrzeżenia od IMGW. Może być niebezpiecznie!
21℃
13℃
Poziom opadów:
5 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
7.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro