Zablokowany przejazd kolejowy w Kiekrzu. Na miejscu policja prowadziła działania

Przejazd kolejowy Psarskie Kiekrz. | fot. LT
Przejazd kolejowy Psarskie Kiekrz. | fot. LT

O sytuacji poinformował nas Czytelnik.

- Co się stało w na przejeździe kolejowym Psarskie Kiekrz? Pociąg na torach, na miejscu jest policja. Przejazd nieczynny, Policja prowadzi na objazd. Co się dzieje?

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA

Jak informuje sierż. sztab. Łukasz Kędziora z poznańskiej policji - Na przejdzie kolejowym w Kiekrzu rogatki uległy awarii. Policja z wydziału ruchu drogowego dbając o bezpieczeństwo kierowców prowadzi działania zabezpieczające przejazd.

Na miejscu jest również służba kolejowa. Pracownik służby kolejowej w rozmowie z naszym dziennikarzem powiedział, że Zerwał się skład pociągu towarowego Cargo. Rogatki działają, a zerwany skład jest na bocznym torze i będzie odholowany w stronę Piątkowa.

Przejazd kolejowy został odblokowany i jest przejezdny.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
23.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro