Reklama
Reklama

W Poznaniu brakuje krwi!

fot. archiwum
fot. archiwum

Zapasy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa świecą pustkami.

Szczególnie brakuje krwi grupy 0 Rh-. Mało jest też krwi grup A Rh-, A Rh+, B Rh- oraz AB Rh-. Nie brakuje krwi grup 0 Rh+, B Rh+ oraz AB Rh+.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Krew można oddawać w RCKiK przy ulicy Marcelińskiej. Dodatkowo Miejskiej Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w piątek i sobotę organizuje zbiórkę krwi na terenie zajezdni przy ulicy Głogowskiej 131/133. Zbiórka odbywać się będzie w godzinach od 8.00 do 13.00. - Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą i mogą podzielić się najcenniejszym darem jakim jest krew - zachęcają organizatorzy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro