Reklama

Akcja służb nad autostradową obwodnicą Poznania. Korki!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

O sprawie poinformowali nas Czytelnicy.

- Utrudnienia nad autostradą przed węzłem Poznań Wschód - napisał jeden z Czytelników. - Na A2 koło Poznania kobieta chce skoczyć z mostu na autostradę - dodał kolejny.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA

Z relacji strażaków wynika, że na pewno nie doszło tam do żadnego wypadku komunikacyjnego. - Policja była na miejscu przed nami i to z policjantami najlepiej kontaktować się w tej sprawie - usłyszeliśmy od dyżurnego wielkopolskiej straży pożarnej.

Łukasz Kędziora z wielkopolskiej policji potwierdza, że na miejscu interweniowali policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. - Na wiadukcie pojawiła się kobieta, która miała myśli samobójcze. Na szczęście do tragedii nie doszło. Została ona zabrana do szpitala - mówi.

Na trasie Żerniki - Tulce, w rejonie wiaduktu nad A2, tworzą się obecnie korki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro