Reklama

Burmistrz Rawicza pracuje zdalnie. Ma koronawirusa

fot. Grzegorz Kubik FB
fot. Grzegorz Kubik FB

Samorządowiec jest zaszczepiony.

Grzegorz Kubik jest zakażony koronawirusem - taką informację w środę przekazało Centrum Informacji Burmistrza Rawicza. Urzędnicy zapewniają, że burmistrz czuje się dobrze, a test wykonał mimo "bardzo skąpych objawów". W najbliższych dniach Kubik będzie pracować zdalnie.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

W związku z potwierdzeniem zakażenia u burmistrza, test wykonano też jego zastępcy. Paweł Szybaj uzyskał wynik negatywny, dlatego jak informują lokalni dziennikarze, może pojawić się na czwartkowych uroczystościach związanych z obchodami 11 listopada.

Zarówno Grzegorz Kubik, jak i Paweł Szybaj są zaszczepieni na Covid-19.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro