Reklama
Reklama

MTP wybudują nowy biurowiec przy Grunwaldzkiej

fot. CDF Architekci / MTP
fot. CDF Architekci / MTP

Konkretnie, przy skrzyżowaniu z ulicą Święcickiego.

Projekt obiektu powstał w pracowni CDF Architekci. Wiadomo, że budynek będzie nosić nazwę H6 - zostanie połączony z halą nr 6. Sama hala także ma zostać zmodyfikowana. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja rozpocznie się wiosną 2022 roku.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Jak podaje branżowy portal architekturaibiznes.pl, nowy poznański biurowiec ma mieć 5 kondygnacji i wysokość blisko 22 metrów. Co ciekawe, jednym z elementów budynku będzie przeszklony narożnik, który powstanie, by uratować rosnące tu drzewo. Na szczycie zaplanowano taras oraz zielony dach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
13.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro