Reklama
Reklama

Wykorzystał 12-latkę na przyjęciu komunijnym. Jest z nią spokrewniony

Zdjęcie ilustracyjne | fot. vixrealitum / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. vixrealitum / pixabay.com

Do zdarzenia doszło na terenie powiatu kaliskiego.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, 43-latek to mieszkaniec powiatu legnickiego w województwie dolnośląskim. Zaproszono go na przyjęcie komunijne, które odbywało się w powiecie kaliskim. Na tym samym przyjęciu pojawiła się także 12-latka z rodzicami.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA

Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna w ciągu miesiąca poprzedzającego uroczystość nawiązał kontakt z 12-latką. Przez internet składał jej propozycje seksualne, a także przesyłał treści pornograficzne. 43-latek miał obiecać dziewczynce, że kupi jej deskorolkę, jeśli ta zobaczy się z nim w wyznaczonym miejscu w trakcie przyjęcia. Do spotkania doszło, a prokuratura ustaliła, że w jego trakcie mężczyzna dopuścił się wobec dziewczynki innej czynności seksualnej.

43-latka zatrzymano. Obecnie przebywa w areszcie, w którym spędzi 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia. Częściowo przyznał się do winy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro