Reklama
Reklama

Poważny wypadek w gospodarstwie: mężczyzna zabrany śmigłowcem do szpitala

fot. Jędrzej Gerwel / archiwum
fot. Jędrzej Gerwel / archiwum

Do zdarzenia doszło w powiecie krotoszyńskim.

Jak podaje portal krotoszynska.pl, 34-letnie mieszkaniec Bud wykonywał prace rolne w swoim gospodarstwie. Wstępnie służby poinformowano, że został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Na miejsce skierowano strażaków, policję oraz pogotowie ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Jako pierwsi na miejscu pojawili się ratownicy z Koźmina Wielkopolskiego. W gospodarstwie znaleziono nieprzytomnego 34-latka. Zaintubowano go i przekazano załodze śmigłowca LPR. Mężczyzna trafił do szpitala w Kaliszu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 34-latek doznał urazu głowy podczas obsługi maszyny do sianokiszonki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
8.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro