Reklama

Jest decyzja: Termy Maltańskie zostaną otwarte. Obiekt nie będzie dostępny w całości

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Termy Maltańskie zostaną ostatecznie otwarte.

W ostatnich miesiącach obiekt pozostawał zamknięty z uwagi na rządowe obostrzenia. Kilka tygodni temu uchylono furtkę, pozwalającą na otwarcie m.in. basenów, Wiele obiektów zwlekało jednak z ostateczną decyzją, choćby z uwagi na ryzyko przywrócenia zakazów.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Ostatecznie władze Term Maltańskich zdecydowały się na otwarcie. Dokładna data nie została jeszcze podana, obiekt ma być dostępny "w ciągu najbliższych dni". Uruchomione zostaną baseny sportowe oraz część z saunami. Ze względu na obostrzenia nieczynny pozostanie aquapark.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro