Reklama

Już 200 parkomatów zamontowano na Wildzie i Łazarzu

fot. ZDM
fot. ZDM

Trwają przygotowania do uruchomienia tam Strefy Płatnego Parkowania.

Do tej pory na wildeckich i łazarskich ulicach zamontowano 200 parkomatów z 396, które tu staną. - Obecnie trwa montaż kolejnej partii m.in. na ulicach: 28 Czerwca 1956 roku, Kilińskiego, św. Czesława, Pamiątkowej, Matejki i Wojskowej - wymienia Zarząd Dróg Miejskich.

Zadbaj o swój komfort już dziś! Profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze. Sprawnie, czysto i zawsze na czas!
REKLAMA

Strefa Płatnego Parkowania zacznie obowiązywać na Wildzie i Łazarzu od 1 lutego. Już teraz mieszkańcy mogą jednak wykupić identyfikator parkingowy dla swojego samochodu. - Nie trzeba tego odkładać na ostatnią chwilę. Kasy Strefy Płatnego Parkowania przy ulicy Pułaskiego 9 są czynne w każdy poniedziałek w godzinach 8.00-18.00, a od wtorku do piątku w godzinach 8.00-16.00 - dodaje ZDM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Alert RCB trafił do mieszkańców ośmiu wielkopolskich powiatów. Chodzi o warunki pogodowe
19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
30.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro