Reklama
Reklama

W sobotę strajk kobiet pod hasłem "Polka niepodległa"

fot. JANKOWSKA ZUZANNA MARTA
fot. JANKOWSKA ZUZANNA MARTA

Na sobotę zapowiedziano kolejną odsłonę strajku kobiet.

Udział w wydarzeniu, które ma rozpocząć się o 17:00 na placu Wolności, zadeklarowało prawie 2 tysiące osób. Po zbiórce zaplanowano przemarsz ulicami miasta.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

- Tym razem zapraszamy na spacer z całymi rodzinami, żeby pokazać, że sprawa wolności i praw kobiet to sprawa całych rodzin. Córek, synów, mężów, partnerów, chłopaków i dziewczyn. Naszym hasłem przewodnim jest POLKA NIEPODLEGŁA - informują organizatorzy.

- W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i posiadanie maseczek. Wszyscy jesteśmy organizatorami swojego spaceru - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro