Reklama
Reklama

Rumiankowa: po wczorajszej nawałnicy osunęła się ziemia i fragment jezdni

fot. Straż Miejska
fot. Straż Miejska

Miejsce zostało zabezpieczone.

Po wczorajszej nawałnicy, która przeszła przez Poznań na ulicy Rumiankowej tuż przed skrzyżowaniem z ul. Naramowicką na odcinku około 4 metrów osunęła się ziemia i fragment jezdni. Jak informuje Przemysław Piwecki, rzecznik Straży Miejskiej osuwisko ujawnili strażnicy Referatu Północ, którzy do przyjazdu pracowników ZDM zabezpieczali to miejsce.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Powalone drzewa, odłamane gałęzie i konary, uszkodzone linie energetyczne, a także osuwiska ziemi - z takimi zagrożeniami możemy mieć do czynienia zawsze po przejściu opadów nawalnych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i informowania właściwych służb o występujących zagrożeniach - apeluje Piwecki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
16℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
7.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro