Wyszukaj
Zaloguj
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zaloguj
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Wiadomości
kronika policyjna
inwestycje
nieruchomości
biznes
polityka
komunikacja
wywiady
kultura
historia
life style
region
pogoda
Pogoda
Sport
Kultura i rozrywka
Korki
Forum
Kontakt
Wiadomości
kronika policyjna
inwestycje
nieruchomości
biznes
polityka
komunikacja
wywiady
kultura
historia
life style
region
pogoda
Pogoda
Sport
Kultura i rozrywka
Korki
Forum
Kontakt
chochol
Płeć:
Mężczyzna, lat 126
Liczba postów:
14228
WWW:
pierwsza i ostatnia
Info:
jestem ekspertem.
Ostatnie komentarze
chochol
40 minut temu
zapomniałes podpisać wojownik tolerancji chuligan zandberga
5
1
Ciemny dym nad ulicą Półwiejską. "Co się dzieje?"
chochol
49 minut temu
zgodnie ze zwyczajem to trzeba zrobić flaszke na dachu jak jest wieniec xD
1
0
"Symboliczny moment" na budowie gigantycznej inwestycji w Poznaniu
chochol
55 minut temu
0
1
"Symboliczny moment" na budowie gigantycznej inwestycji w Poznaniu
chochol
56 minut temu
Że na mące chlebowej robiłem. Basia chlebowa ma aż 13 g białka czyli nawet więcej od włoskich piccowych słynnych Caputo.
0
1
"Symboliczny moment" na budowie gigantycznej inwestycji w Poznaniu
chochol
1 godzina temu
z pewnoscią czysty przypadek
3
1
Pożar na złomowisku w regionie. Wraki samochodów w ogniu
chochol
5 godzin temu
w kryminale będą do niego mówili per kochanie
18
5
Atak na poznańskim przystanku. Szukają tego mężczyzny
chochol
7 godzin temu
włączoną?
10
7
Tramwaje stanęły w samym centrum miasta!
AKTUALIZACJA
chochol
7 godzin temu
5 zł/15 minut. swoją drogą o ostatniej awarii tego wraku z wysypiska w bonn nie pisaliście.
21
9
Tramwaje stanęły w samym centrum miasta!
AKTUALIZACJA
chochol
8 godzin temu
Jak to prawda to to mógł wymyślić jedynie Jacek
10
2
Ekstremalne upały w Poznaniu. Beczkowozy na ulicach, odwołane wydarzenia
chochol
16 godzin temu
Macie tu dokładniejszy screenshot bo poprzednia minuta i narastające ciśnienie można porownać do ostatniego wiecie czego. Tu jest spust i pełen wyścig xD dalej tylko droga do celu xD
0
1
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
16 godzin temu
Sofy nie brałem udziału w reklamie "jeszcze czekamy"
0
1
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
17 godzin temu
Ciężka sprawa bo słuchając tej nuty że skrinszota i gdybajac dlaczego będziecie dziś zdychać z upału widzę siebie jako Plemnika Alfa a Słońce jak Komórkę Jajową xD
0
4
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
sobota, 27.06.2026 r., godz. 05.21
No a z przyjemniejszych spraw jako że ostatnio w ramach walki z LGBTQ+ identyfikuje się jako stupkasz to mamy teraz multum lasek że spoconymi stupkami do masowania i całowania nawet lizania. A teraz inteligentna część forum epoznan wróci i jeszcze raz przeczyta wyżej wymienione poważniejsze i niewątpliwie ciekawsze tezy jak to czy uciekniemy z Układu Słonecznego zanim Slonce dostanie " ciotę " i wtedy zniszczy naszą planetę zwyczajnie żeby się wyżyć jak już to miało miejsce kilka razy z zaginionymi cywilizacjami.
0
6
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
17 godzin temu
Rzucam Wam tą apokaliptyczną wizję bo to nie jest czyste Sajens Fikszyn o czym przekonacie się dzisiejszego dnia. Zorze polarne były zima fajne, kolorowe. Od kilku lat zresztą Słońce ma Owulację taka na skalę całego układu słonecznego. Tego też nikt nie podważy. Więc stawiam tezę: do dwóch lat nastąpi potężna powódź i wszystko wróci do normy albo czas pakować mandżur z tej planety i lecieć do równie niestabilnej Proximy. Zapraszam do dyskusji osoby z AJKJU przynajmniej 15%ponad średnia "Mensy"
0
6
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
18 godzin temu
A co jeśli Słońce nie zamieni się wcale w Czerwonego Grubasa a zwyczajnie po kilkuset przez kilkaset lat się deorbitujemy i lecimy w Jej Stronę?! Naszej Gwizdy?! Naukowcy tą hipotezę wysnuja jak średnia temperatura będzie +80*C potomek Jacka Jaśkowiaka powie to konsekwencje wyboru miejsca zamieszkania. Czy Elon ma rację snując wizje tymczasowej przeprowadzki na Marsa? Zanim nie zasiedlony Europy (taki księżyc tam dalej) i nie osiągniemy silnika który cały nowy świat odbije z siły grawitacyjnej Słońca?! To już SF i zostawiam do rozkminy mądrzejszej części użytkowników tego portalu niż moich hejterow =) który z was widział w życiu Merkurego, bo ja jeszcze nie xD
3
7
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
18 godzin temu
Jako Giełdowy Lesz z aspiracjami na Grubasa wiadomo że mam pewne plany. Ale czy wy chociaż raz widzieliście Merkurego, Pierwszą Planetę? Ja jeszcze nie. Jest nieuchwytny xD
0
1
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
18 godzin temu
Eee nie widzę z tego kąta w celowniku Merkurego. Szkoda bo poluje na niego od dawna ale widać będę musiał wyjechać za województwo. Piękny wschód słońca mamy, Venus już się skitrała po drugiej stronie Słońca, do zobaczenia jesienią. Czemu Wenus to Morninstara jak jest kapryśna, to Merkury częściej prowadzi Słońce przecież. Tę samo co kolejny dzień nas będzie dręczyć :-)
0
1
Ogromny korek na parkingu przy poznańskim lotnisku. "Wyjazd zajął około 20 minut."
chochol
wczoraj, godzina 20:40
Cheat Meal'e
0
3
32-latka z Poznania nie dość, że ukradła hulajnogę elektryczną, to jeszcze miała przy sobie środki odurzające
chochol
wczoraj, godzina 20:39
Niekoniecznie. Mam poza normą między innymi hormony tarczycy. Wręcz przeciwnie, jestem ektomorfem i gdyby nie cheaty medale bym nie zbudował masy.
0
3
32-latka z Poznania nie dość, że ukradła hulajnogę elektryczną, to jeszcze miała przy sobie środki odurzające
chochol
wczoraj, godzina 17:32
dobra upał jak sam ch.j ale miałem w planie dziś chociaż wykręcić dziesione i trzeba ją zrobić. mam na myśli przepedałować 10 km a nie kradzież z pobiciem.
4
8
32-latka z Poznania nie dość, że ukradła hulajnogę elektryczną, to jeszcze miała przy sobie środki odurzające
Zobacz więcej
Formularz kontaktowy
Zdjęcie/Video
Załącz plik
Wysyłając niniejszy formularz niniejszym oświadczam, że jestem autorem przesyłanego zdjęcia/video/tekstu i zgadzam się na nieodpłatne wykorzystanie tego materiału na łamach epoznan.pl.
Aby wysłać formularz, konieczne jest zaznaczenie opcji 'Nie jestem robotem'.
Jeśli zapomniałeś hasła podaj adres e-mail na który zarejestrowałeś swoje konto aby wygenerować nowe hasło.
Zgłoszenie “Spotted” wysłane. Po akceptacji redakcji, pojawi się na stronie.
Zgłoszenie “Wyznaję” wysłane. Po akceptacji redakcji, pojawi się na stronie.
KONTAKT:
Zgłoszenie “Spotted” wysłane. Po akceptacji redakcji, pojawi się na stronie.
Uzasadnij zgłoszenie komentarza do usunięcia
Aby wysłać formularz, konieczne jest zaznaczenie opcji 'Nie jestem robotem'.
Odpowiedz na komentarz
Komentarz został dodany.
Co powinniśmy w tym newsie poprawić?
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zaloguj
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Materiał zawiera treści przeznaczone tylko dla osób dorosłych. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią.