Pogoda jutro Pogoda Poznań
1-1
Dwóch młodych zawodników pojedzie na zgrupowanie Lecha Poznań
sk | aktualizacja: Piątek, 1 2018 roku, godzina 12: 1

Trener Nenad Bjelica postanowił zabrać na zgrupowanie w Turcji dwóch piłkarz z drugiego zespołu Lecha Poznań.

Drużyna Kolejorza będzie przebywać w Belek od 15 do 27 stycznia i to tam wykonana zostanie kluczowa praca w kontekście przygotowań do rundy wiosennej. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymają w Turcji Tymoteusz Klupś i Wiktor Pleśnierowicz.

Pierwszy z nich to niespełna 18-letni wychowanek akademii Kolejorza. Gra na skrzydle, a kilka miesięcy temu podpisał swój pierwszy zawodowy kontrakt, wany do czerwca 2020 roku.

Pleśnierowicz (dopiero w marcu skończy 17. rok życia) pierwsze kroki stawiał w Kaliszaninie Kalisz, a do Lecha trafił w 2014 roku. To środkowy obrońca, regularnie powoływany do kadry U-17.

Obaj na co dzień trenują pod okiem Ivana Djurdjevicia w rezerwach, ale w grudniu pojawili się na zajęciach "jedynki. - Na początku chciałem na treningach mieć szczególnie Tymoteusza, o Wiktorze nie myślałem. Bardzo pozytywnie mówił o nim Ivan i pomyślałem: "Ok, zobaczymy jak to będzie" - tłumaczył  na łamach lechpoznan.pl trener Nenad Bjelica.

WASZE KOMENTARZE
[1]
Transferów "zero", to może chociaż młodzież się pokaże z dobrej strony... powodzenia dla tych chłopaków i sukcesów w Pierwszej 11stce!!!
Ten drugi dzięki tacie i jak tu nie wierzyć w układy
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.