Pogoda jutro Pogoda Poznań
72
Swarzędz: samochód rozbił się i stanął w płomieniach. Zginął pasażer podróżujący w bagażniku
j | aktualizacja: Sobota, 18 listopada 2017 roku, godzina 09:04

Po godzinie 2 w nocy samochód jadący drogą krajową nr 92 w Swarzędzu rozbił się na barierkach, po czym auto stanęło w płomieniach. Zginęła jedna osoba.

O wypadku poinformował nas czytelnik. Śmiertelny wypadek na DK 92 w Swarzędzu przy cmentarzu. Samochód stanął w płomieniach, prawdopodobnie w poślizg wpadł – pisze.

Strażacy potwierdzają. Zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 2:25. W Swarzędzu na ulicy Poznańskiej, samochód osobowy rozbił się na barierkach i stanął w płomieniach. Na miejsce zadysponowane zostały nasze dwa zastępy. Okazało się, że autem podróżowało osiem osób, siedem zdołało opuścić samochód. W aucie pozostała jedna osoba podróżująca w bagażniku, która poniosła śmierć – mówi dyżurny poznańskich strażaków. Nasza akacja zakończyła się w tym miejscu około godziny 6:40. Droga jest już przejezdna. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci – dodaje.

WASZE KOMENTARZE
Typowa patologia.dla przykładu wszyscy po 10lat bezwzgledęgo więzienia. Banda iditow
Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
Kieruący pijany i bez prawka
Dożywocie dla kierowcy i zawiasy dla reszty. Patologia
Szkoda,że nie zginał 18 letni pijany kierowca bez prawa jazdy:/
sebixy jechały w 8 osób!!!!!
18 letni chłopak spalił się w bagażniku..a kierowca pijany i bez prawka..okrutna kara na resztę życia niezależnie od wyroku sądu.
18 letni chłopak spalił się w bagażniku..a kierowca pijany i bez prawka..okrutna kara na resztę życia niezależnie od wyroku sądu.
BMW
Potwierdzone info ze kierowca bez prawka i pijany? Skąd byli?
BMW to nie marka samochodu to stan umysłu.Każdy burak w bemce ma wrażenie wielkości i ważności.Zero szacunku dla przepisów, chamstwo i bejsbolówka na łysym łbie.
Bandyci drogowi... śmierć to słuszna kara
~Jacky: BMW to nie marka samochodu to stan umysłu.Każdy burak w bemce ma wrażenie wielkości i ważności.Zero szacunku dla przepisów, chamstwo i bejsbolówka na ...
Chciałbyś być takim burakiem....Nie wkładaj wszystkich kierowców BMW do jednego worka!!! A jak by jechali np Mazda to co? Wszyscy kierowcy Mazd sa Burakami? Trochę pomyśl zanim coś napiszesz...
Nigdzie nie jest napisane że pijany i bez prawka ,więc skąd te komentarze . Cała ósemka winna. Wsiadając w osiem osób istnieje prawdopodobieństwo że przy kolizji maja marne szanse . Szkoda tych młodych ludzi ,bo za głupotę będą płacić do końca życia .
Wszyscy co wsiedli do auta zostawili rozumy na imprezie!!!Tragedia!!!
~:): Chciałbyś być takim burakiem....Nie wkładaj wszystkich kierowców BMW do jednego worka!!! A jak by jechali np Mazda to co? Wszyscy kierowcy Mazd sa Bu...
Dokładnie to samo chciałem napisać, stereotypy kur...wszedzie kierowców bmw do jednego worka wkładają. Mam BMW e46 od 3 lat, w tym czasie zero jakichkolwkek stłuczek, wypadków czy innych incydentów. I nie, nie mam lysej głowy i nie jeżdżę nacpany..
Przynajmniej miał blisko na cmentarz. Nawet mi nie żal takiego idioty. Kto normalny podróżuje w bagażniku? W tym przypadku zadziałała selekcja naturalna. Jeden d**** sam się wyeliminował ze społeczeństwa. Oby reszta wzięła z Ciebie przykład jakim kretynem nie należy być.
Jak zwykle pod takimi informacjami są głupie komentarze . Skąd wiecie ze kierowca mual 18 lat i byl pijany niema takiej informacji .
ten spalony już wie,że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie
To sie w głowie nie mieści... 7osób w aucie, jedna w bagażniku! Bmw, alkohol, nadmierna prędkość i brak prawka osoby za kierownicą! Młodzi ludzie co wy macie w głowach?! Szkoda człowieka ( z bagażnika)- miał cale życie przed sobą. Z przykrością muszę stwierdzić, ze to inaczej nie mogło się skończyć... Niestety
~Ja : Nigdzie nie jest napisane że pijany i bez prawka ,więc skąd te komentarze . Cała ósemka winna. Wsiadając w osiem osób istnieje prawdopodobieństwo że p...
Trąbią w wiadomościach
8 sebixow
~Ja: To sie w głowie nie mieści... 7osób w aucie, jedna w bagażniku! Bmw, alkohol, nadmierna prędkość i brak prawka osoby za kierownicą! Młodzi ludzie co w...
W głowie jest Whiskas zamiast mózgu...
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.