Pogoda jutro Pogoda Poznań
0-5
Oldboje Lecha Poznań nadal w formie. Strzelecki popis Dembińskiego (skrót)
sk | aktualizacja: Środa, 20 września 2017 roku, godzina 06:41

Oldboje Lecha Poznań w świetnym stylu awansowali do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu.

Tym razem byli piłkarze Kolejorza na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej podejmowali grającą na co dzień w klasie okręgowej Obrę Zbąszyń.

Pierwsze 30 minut przebiegało pod dyktando gości, którzy prowadzili 1:0. Mogli wyżej, ale w trudnych chwilach lechici mogli liczyć na dobrze dysponowanego Norberta Tyrajskiego i...poprzeczkę.

W końcu gospodarze zaczęli grać znacznie lepiej i zdominowali Obrę, dzięki czemu po pierwszych 45 minutach mieli już dwie bramki przewagi.

Po zmianie stron oldboje kontynuowali natarcie i zwyciężyli ostatecznie 10:2. Cztery bramki zdobył Jacek Dembiński, który pokazał, że wciąż posiada doskonały instynkt strzelecki.

W czwartej rundzie rywalem oldbojów będzie lepszy z pary Orzeł Granowo - Spójnia Strykowo.

Lech Poznań – Obra Zbąszyń 10:2 (3:1)

Oldboje: Norbert Tyrajski – Piotr Sołtysiak, Tomasz Najewski, Waldemar Kryger, Marcin Drajer (Sławomir Mizgalski 46') - Waldemar Przysiuda, Tomasz Bekas, Jarosław Araszkiewicz (Maciej Maryniak 46'), Damian Seweryn (Karol Brodowski 65') - Jacek Dembiński, Sławomir Najtkowski (Wojciech Tabiszewski 46')

Bramki: Najtkowski (30'), Przysiuda (34', 51', 80'), Dembiński (44', 61', 73', 84'), Tabiszewski (53', 86') - Kulus (11'), Zmuda (74').

WASZE KOMENTARZE
[1]
Ach te czasy.....
Penie ktoś z nich z nich był by lepszy niż paru aktualnych grajków jak NBN :)
Pan redaktor niech szybko poprawi błąd. Kolejnym rywalem Oldbojów będzie wygrany meczu Płomien Przyprostynia - SOkół Rakoniewice, a nie Orzeł Granowo - Spójnia Strykowo
Smutne hobby ma nasza niższa klasa robotnicza.
~blacha: Penie ktoś z nich z nich był by lepszy niż paru aktualnych grajków jak NBN :)...