Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-7
Bike Challenge: znamy zwycięzców na poszczególnych dystansach
sk | aktualizacja: Niedziela, 9 2017 roku, godzina 10: 1

W niedzielę na ulicach stolicy Wielkopolski i jej okolic odbył się wyścig kolarski Skoda Poznań Bike Challenge.

W sobotniej, 16-kilometrowej jeździe na czas najszybszy był lublinianin Piotr Klin (00:19:37,12), który wyprzedził Jana Szymańskiego z Poznania i Mirosława Wójcika z Katowic. Wśród pań zwyciężyła Joanna Skutkiewicz.

29 minut, 20 sekund i 33 setne sekundy zajęło Piotrowi Iwanowskiemu pokonanie dystansu 18-kilometrowego. Podium uzupełnili Artur Zawisza (Poznań) i Tomasz Kaszyński. Najlepszą z kobiet okazała się 16-letnia Łucja Ferchmin z Poznania.

W rywalizacji na 50 kilometrów triumfował Damian Miela (1:02:43,70). Tuż za nim uplasowali się Piotr Lis i Maciej Chmielelewski. Pierwszą kobietą na mecie była Monika Szotowicz (1:06:06,61).

Na najdłuższym, 120-kilometrowym dystansie triumfował Ukrainiec Taras Dubynets z czasem 2:48:26,82, który wyprzedził Adriana Jacha i Ivo Vilumovsa z Łotwy. Najszybszą z pań była Agnieszka Sikora.

WASZE KOMENTARZE
[1][2][3]
Ekoterroryści spod znaku dwóch pedałów. Mam nadzieję, że nowy prezydent za rok wywali was z tego miasta na zbity pysk razem z biegaczami, feministkami i innymi odchyleńcami.
Chwała uczestnikom! Wylewali siódme poty a nie piwo przed telewizorem!
Tacy sportowcy, a taka nadwaga. I to dla nich pół miasta zamknięto :D?
KOD-omici i tęczowe wymysły blokowały miasto. Znowu!!!!
Wywalić ich z poznania niech pedaluja gdzie indziej
~KuntaKinte: Ekoterroryści spod znaku dwóch pedałów. Mam nadzieję, że nowy prezydent za rok wywali was z tego miasta na zbity pysk razem z biegaczami, feministkami...
a co będzie w zamian?
zj**y na rowerach
~Autor: a co będzie w zamian?...
W zamian Poznań stanie się nowoczesną metropolią przyjazną dla mieszkańców, a nie dla zboczeńców, lewaków czy zakompleksionych quasisportowców. W mieście zapanuje spokój i harmonia. Dzięki temu ludzię znów będą dumni, że są Poznaniakami, będą się cieszyć, że mogą mieszkać w nowoczesnym, przyjaznym rodzinie mieście. Chętnie zjadą się do Poznania biznesmeni i ludzie sukcesu, którzy uciekli podczas tęczowej zawieruchy. Dzięki temu miasto odzyska swoją pozycję na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej.
Miejsce takich imprez jest na terenie zamkniętym, np. na Torze Poznań. Jezdnia jest dla aut a mniejszość nie może narzucać się większości.
~KuntaKinte: W zamian Poznań stanie się nowoczesną metropolią przyjazną dla mieszkańców, a nie dla zboczeńców, lewaków czy zakompleksionych quasisportowców. W mie...
Była okazja do referendum a tak trzeba będzie jeszcze rok pomęczyć się ze szKODnikiem.
Nareszcie koniec tego syfu, blokowania dróg i utrudniania przez garskę życia mieszkańcom Poznania i okolic na kierunku Gniezno. P r z e g i ę l i ś c i e!
Ogolnie dobrze ze jest cos takiego organizowane, ale uwazam ze takie typu zawody sportowe powinny byc organizowane gdzies po za centrum miasta, a nie ze centrum sparalizowane przez tego typu zawody.
Jedyna rzecz, ktora wszyscy dostrzegli to niestety znowu korki. Nie widze pozytywow takich eventow. Nawet w weekend poznaniacy musza walczyć z korkami. Cóż czas chyba rozstać się z tym miastem i zasilić którąś z okolicznych gmin. Ale gratuluję uczestnikom oni na pewno dobrze się bawili.
Dzisiaj w Dziekanowicach Pożegnanie Lata w Wielkopolskim Parku Etnograficznym, a te gnoje znowu blokują trasę na Gniezno jakimś gowno wartym wyścigiem pedalarzy sponsorowanym przez niemiecki koncern.
~Twister: Ogolnie dobrze ze jest cos takiego organizowane, ale uwazam ze takie typu zawody sportowe powinny byc organizowane gdzies po za centrum miasta, a nie ...
A paraliż kierunku Gniezno to co?
~Poznaniak: Jedyna rzecz, ktora wszyscy dostrzegli to niestety znowu korki. Nie widze pozytywow takich eventow. Nawet w weekend poznaniacy musza walczyć z korkam...
Tylko wcześniej sprawdź, którą gminę, bo możesz też nie dojechać jak ci szosę zablokują.
Podajcie lepiej listę Poznaniaków poszkodowanych przez tę rowerową hucpę na ulicach miasta!
Sama holota i pederasci won do lasu bydlo
No faktycznie garstka rowerzystów jak widać na zdjęciach a Aleja Niepodległości totalnie zakorkowana samochodami Zdjęcie 40. Szok. Udana impreza!!!
J.e.bany szlam epoznania z gimbazą której się wydaje, że może pisać do chce Kozaki w necie, PI.Z.DY w świecie! Wypier.dalać z mojego miasta cf.ele! Bede jezdzil rowerem kiedy i gdzie będę chciał. A wam ch.uj w dupy pip.ole!
~Autor: J.e.bany szlam epoznania z gimbazą której się wydaje, że może pisać do chce Kozaki w necie, PI.Z.DY w świecie! Wypier.dalać z mojego miasta cf.ele! Be...
Kij ci w szprychy, kupa do ryja i chu.j w dupe, żeby ci się jaja wkręciły w łańcuch tfu tfu tfu.
Super impreza pozdrawiam pozytywnie zakręconych.
Jest godzina 19:46 a nadal nie mozna przejechać Przez rondo środka . Podana przez Seriws epoznan informacja ze utrudnienia potrwają do 19 nie była prawda a jedynie spekulacja ..
Pedałki po zmianie władzy wypierdalacie na pole
~gulczas: KOD-omici i tęczowe wymysły blokowały miasto. Znowu!!!!...
Vit; dla ciebie blokowanie miasta może tylko być w czasie tzw. miesięcznicy smoleńskiej - gratulacje!
WASZE KOMENTARZE
[1][2][3]
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.