Pogoda jutro Pogoda Poznań
2-4
Bramkostrzelny napastnik przedłużył kontrakt z Lechem Poznań
sk | aktualizacja: Poniedziałek, 17 lipca 2017 roku, godzina 16:52

Paweł Tomczyk podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku.

Pochodzący z Poznania piłkarz w maju świętował 19. urodziny. Napastnik jest wychowankiem Kolejorza i jest jego wielkim fanem. Do tej pory szlifował swoje umiejętności przede wszystkim w rezerwach (w minionym sezonie zdobył na boiskach III ligi 20 bramek), ma już również za sobą debiut w pierwszym zespole.

- Marzenia się spełniają. Kolejnym jest to, by na stałe zagościć w pierwszym składzie i zdobyć dla tego klubu wiele bramek. Tych jeszcze nie ma, ale liczę na to, że gdy dostanę szansę w pierwszej drużynie, to ją wykorzystam. Chcę strzelać nie tylko w sparingach, ale też w lidze. Podpisałem kontrakt, bo ufam klubowi i wiem, że on pomoże mi się rozwinąć - mówił Tomczyk, cytowany przez lechpoznan.pl.

- Paweł dysponuje instynktem strzeleckim. To coś, czego nie da się wytrenować i wyćwiczyć. Ta skuteczność jest jego atutem. Wiemy, że musi mieć możliwość regularnej gry. Tylko wtedy może się rozwinąć i stawać lepszym zawodnikiem. Staramy się stworzyć Pawłowi takie warunki. I jednym z nich jest też nowy kontrakt, który daje zawodnikowi stabilizację. To sygnał, że na niego stawiamy i jesteśmy w stosunku do niego cierpliwi - skomentował decyzję o podpisaniu nowego kontraktu wiceprezes Piotr Rutkowski.

Tomczyk w ostatnich dniach testowany był przez pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała i wkrótce powinien trafić do tego zespołu na zasadzie wypożyczenia.

WASZE KOMENTARZE
[1]
jak w czwartek będą bramkoszczelni to będzie dobrze
jak to kontrakt z lechem i odrazu na wypożyczenie do bielska polityka rutkowskich jest chora
Wydaje się być większym talentem od paralityka kownackiego. Moim zdaniem na wypożyczenie powinien pójść rok temu. Teraz powinien grać w pierwszym składzie. Ale znowu stawia bjelica na beztalencie Nielsena. Polityka rutkowskich woła o pomstę.
~Autor: jak to kontrakt z lechem i odrazu na wypożyczenie do bielska polityka rutkowskich jest chora...
Polityka Rutkowskich w końcu zaczyna działać (tak myślę). Mamy 3 napadziorów w tey chwili a młody musi grać a nie siedzieć na ławce więc ruch ten jak najbardziej słuszny. Ogra się jak Bednarek, wróci, Nenad go spokojnie wprowadzi, ogra i na zachód za miliony robić karierę.
Trzeba go było wczoraj zamiast Nielsena wystawić, bo gorzej już się chyba zagrać nie da.
~Magnat: Polityka Rutkowskich w końcu zaczyna działać (tak myślę). Mamy 3 napadziorów w tey chwili a młody musi grać a nie siedzieć na ławce więc ruch ten jak ...
Chyba nie w temacie jesteś. Jakich trzech?
wszyscy są "bramkostrzelni" a jak przychodzi do meczu nikt nie może zdobyc gola
~Autor: Chyba nie w temacie jesteś. Jakich trzech?...
Duńczyk (nie chcę przekręcić nazwiska), Lasse Nielsen i w razie "W" Rakels, który może występować na tey pozycji. Tomczyk w tey ekipie nie byłby w stanie się przebić.
~Magnat: Duńczyk (nie chcę przekręcić nazwiska), Lasse Nielsen i w razie "W" Rakels, który może występować na tey pozycji. Tomczyk w tey ekipie nie byłby w sta...
Nie Lasse tylko ten Billi (Q...a mieszają mi się te skandynawcy).
~Autor: jak to kontrakt z lechem i odrazu na wypożyczenie do bielska polityka rutkowskich jest chora...
Twój komentarz świadczy o tym, że g***o wiesz na ten temat. Podpowiem, gdzie grał Bednarek przed sezonem, który skutkował transferem do Anglii?
Do pierwszego składu go dać, to od razu pokaże tym doswiadczonym gwiazdom jak się strzela bramki.
No i brawo.Wypromować i za 3 lata godnie opylić tak jak
~kejter: No i brawo.Wypromować i za 3 lata godnie opylić tak jak ...
Bednarka
~kejter: No i brawo.Wypromować i za 3 lata godnie opylić tak jak ...
Bednarka
~kejter: No i brawo.Wypromować i za 3 lata godnie opylić tak jak ...
Bednarka
~kejter: No i brawo.Wypromować i za 3 lata godnie opylić tak jak ...
Bednarka
He he... kurna obłęd.... czytasz czytasz odlotowy napastnik i ciach... wpożyczamy he he.... polew totalny :-)
~Magnat: Polityka Rutkowskich w końcu zaczyna działać (tak myślę). Mamy 3 napadziorów w tey chwili a młody musi grać a nie siedzieć na ławce więc ruch ten jak ...
Czy ci trzej napadziory grali w niedzielę z sandecją ?
Ostatnim BRAMKOSTRZELNYMI napastnikami jakich miał Lech byli Artjom Rudnievs i Robert Lewandowski, a to było już 7 lat temu. Wszystko później to był tylko SZROT .
~Autor: jak w czwartek będą bramkoszczelni to będzie dobrze...
czy tobie chodzi aby bramka lecha była szczelna czy raczej by drużyna (napastnicy) byli/była bramkostrzelna. Zdecyduj się lub idź do szkoły bo nie wiadomo o co tobie "biega"
~Autor: czy tobie chodzi aby bramka lecha była szczelna czy raczej by drużyna (napastnicy) byli/była bramkostrzelna. Zdecyduj się lub idź do szkoły bo nie wia...
każdy wie tylko nie ty, no ale mało inteligentni też muszą być na tym świecie
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.