Pogoda jutro Pogoda Poznań
1-1
„Najpierw musicie zabić mnie” - milcząca manifestacja w obronie poznańskiego imama na pl. Wolności
j | aktualizacja: Czwartek, 7 2017 roku, godzina 06: 1

Milcząca manifestacja w obronie poznańskiego imama Youssefa Chadida pod hasłem „Najpierw musicie zabić mnie” odbyła się dziś na placu Wolności.

Już wcześniej informowaliśmy, że imam wielkopolski, Youssef Chadid obecnie bardzo często spotyka się z przejawami nienawiści i nietolerancji. Mam dużo gróźb, chcą mnie zabijać, zniszczyć, dlatego myślę, że to jest akt kryminalny - mówił Youssef Chadid. Mam nadzieję, że rząd i policja będą interweniowały w tej sprawie, bo jest to sprawa bardzo poważna – dodał.

Poznański imam i jego rodzina otrzymują pogróżki między innymi w związku ze zmanipulowanym, fejkowym filmem opublikowanym w internecie, który przedstawia rzekomy wykład poznańskiego imama. W rzeczywistości, są to słowa innego duchownego, który opowiadał w Poznaniu o podatku dla niemuzułmanów. Film jest zmontowany z wyrywkowych zdań, a wszystko uzupełnione jest przez komentarz autora video. Poznański imam zgłosił już sprawę do prokuratury.

W związku z pogróżkami dziś na placu Wolności w Poznaniu zorganizowany został milczący protest. Youssef Chadid, poznański imam otrzymuje pogróżki. Śmiercią grozi się jemu i jego rodzinie. Jest to związane ze zmanipulowanym, fejkowym filmem opublikowanym w internecie. Przede wszystkim jednak, jest to związane ze wzbierającą falą rasistowskich, szowinistycznych, nienawistnych wobec "innych" zachowań i aktów.- informowali organizatorzy wydarzenia. Niech ci, którzy grożą imamowi śmiercią dowiedzą się: NAJPIERW MUSICIE ZABIĆ MNIE. Niech ci, którzy grożą śmiercią komukolwiek, dowiedzą się, że staniemy za niewinnymi murem. Zapraszamy na milczący protest. Będzie duży transparent z powyższym hasłem, stańmy z nim w sercu miasta, pokażmy, że nie ma naszej zgody na bezrozumną nienawiść – dodali.

WASZE KOMENTARZE
chętnie
p*****lone lewactwo z otartymi ramionami na muslimy
p****ańcy ale to uleczalne więc nie trzeba ich od razu mordować
p****ańcy ale to uleczalne więc nie trzeba ich od razu mordować
mam ndzieje ze zostana oni ubogaceni kulturowo przez imana i ich kolezkow z bliskiego wschodu nie bede ich zalowal tepe ludziska
Jakie to ma znaczenie, czy fejkowy, czy nie fejkowy? Wiadomo, że tak właśnie myśli jak w tym filmiku. Islam to zacofana pseudocywilizacja i chęć do mordowania niewiernych to nie wyjątek, a reguła, więc niech te żałosne lemingi rozejdą się z łaski swojej do domów.
Ciekawe czy te osoby tak chętnie przyszłyby na demonstrację poparcia dla rdzennych Polaków, którym dzieje się krzywda? Pozostaje chyba tylko współczuć tym ludziom i ich rodzinom, bo ewidentnie propaganda powtarzana przez media kontrolowane przez Sorosa i podobne jednostki wyprała im całkowicie resztki mózgów...
Ja na pewno nie zamierzam się solidaryzować z imamem i jego braćmi w wierze.
Najwidoczniej uczestnicy protestu nie wiedzą, lub nie chcą wiedzieć, co dzieje się w Szwecji i do czego doprowadziła bezgraniczna tolerancja. Szczerze życzę im wszystkim, by nigdy nie przekonali się o zgubnych jej skutkach na własnej skórze. Wszystko ma swoje granice, tolerancja również.
jak się szanowny Józef tak boi to dlaczego nie wyjedzie stad ???
To mi przypomina słynne powiedzenie o karpiach głosujących za Bożym Narodzeniem. Teraz bronią tego głupka, a jak diaspora poczuje się silniejsza, to zrealizują to co zapowiadali. Na pierwszy ogień pójdą ci ogłupiali. Ja skorzystam z umiejętności posługiwania się najlepszym narzędziem perswazyjnym - KBK AK.
Gdzieś tam stoją Akodymos, Picjusz, Espelemanteum i inne elementy.
Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
Kto płacił za prześcieradło? Soros?
oni stoją w obronie imana a on ,przy najbliższej okazjii nóż im w plecy masakra co za czubki
Podli i zaklamani ludzie to zoorganizowali. A co z Polakami zabitymi przez muzulmanow? Brzydze sie tymi ktorzy tak klamia i manipuluja jak ci ktorzy stali za tym kawalkie szmaty,
~stasio: oni stoją w obronie imana a on ,przy najbliższej okazjii nóż im w plecy masakra co za czubki...
Psychicznie chorzy.
espe: Psychicznie chorzy....
w psychiatryku nawet na tolekow nie maja bo sie pytalem
Polecam kanał na YouTube: historia sztuki. Historia marksizmu w pigułce.
a w p***u mi z ta banda ! malo Polacy maja problemow NFZ ! itd chcesz trzymac takich to wez nie za moje pieniadze a po wypierdalaj jak sie niepodoba ! "Kiedys wyjdziemy na ulice ... "
Gdy patrzę i czytam co się w naszym kraju dzieje, jak ludzie są ogłupiani, to mentalność Polaków, Szwedów czy Niemców jest identyczna. Może biorą te same prochy... Różnica są dwie. 1. Nie mamy muslimów, 2. Nie mamy takiego socjalu jak u sąsiadów i to jest nasze szczęście.
Dobrze, że pogoda dopisała to przynajmniej mogli się poopalać
Wstyd mi za moje miasto - jedno z najbardziej zlewaczałych w Polsce. :(
GDZIE SĄ TE WSZYSTKIE LEWACKIE ŚCIERWA I EUROKUNDLE, KTÓRE TAK ZAJADLE UJADAŁY JESZCZE WCZORAJ NA TYM FORUM? NO GDZIE SIĘ PYTAM? DOSTAŁY SRACZKI I ZAPAŚCI PO DZISIEJSZEJ WIZYCIE DONALDA TRUMP'A - PREZYDENTA NAJPOTĘŻNIEJSZEGO KRAJU NA ŚWIECIE? HEHEHEHE :D "POLSKA JEST DUSZĄ EUROPY!" ZAPAMIĘTAJCIE TO LEWACKIE SZUMOWINY! NIE MA W TYM KRAJU MIEJSCA DLA ISLAMSKICH IMAMÓW! WON Z POLSKI!!!!
~: GDZIE SĄ TE WSZYSTKIE LEWACKIE ŚCIERWA I EUROKUNDLE, KTÓRE TAK ZAJADLE UJADAŁY JESZCZE WCZORAJ NA TYM FORUM? NO GDZIE SIĘ PYTAM? DOSTAŁY SRACZKI I ZAP...
jeden jest taki co mi stale cisnie ale jak jest artykul o muzulmanach to siedzi cihco buhahha pewnie to jakis ciapaty udajacy polaka uwielnia bezowych chlopcow
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.