Pogoda jutro Pogoda Poznań
1-1
HYDE PARK: Czy wysyłanie pracowników na szkolenia ma sens?
WASZE KOMENTARZE
[1]
No właśnie jak podchodzicie do tego tematu?Pytam zarówno osoby będące pracownikami jak i właścicielami firm. Czy szkolenia naprawdę coś dają?Czy jest to z punktu widzenia właściciela dobra inwestycja?Zastanawiam się nad szkoleniem dla 2 osób: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/us-gaap-ustawa-o-rachunkowosci%2C161/ bo tematyka jak najbardziej nam potrzebna tylko nie wiem jak to w praktyce wygląda. Czy rzeczywiście ma to sens?
Szkolenia dla pracowników są bardzo ważne. Zdecydowanie godny uwagi jest coaching talentów. Wśród moich znajomych, którzy są przedsiębiorcami, często ostatnio się o nim. Z tego co się zorientowałam ma niezwykłe działanie jeśli chodzi o wpływ na poziom satysfakcji pracowników i ich efektywność. Proszę: http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , stąd doczytasz sobie szczegóły
Zgadzam się z korecją. Szkolenia są mega ważne i dzięi nim pracownik może poszerzać swoją wiedzę z danego tematu. Dobrze jest zapisywać pracowników nie tylko na szkolenia branżowe, ale też takie, które pomagają im lepiej poznać programy, z jakich korzystają. Np: u mnie w firmie pracujemy na platformie biznesowej JIRA i abyśmy ją lepiej poznali szef od czasu do czasu zapisuje nas na szkolenia JIRA. Dzięki temu lepiej poznajemy program, a praca idzie nam szybko. Gdyby ktoś był zainteresowany, zostawiam linka: http://#nie_wklejaj_linkow#jirasolutions
jeśli byście szukali dofinansowania szkoleń ze swojej strony polecić mogę http://www.daiglob.eu/
Szkolenia dla pracowników są bardzo ważne. Planuję teraz dla mojej firmy załatwić szkolenia BHP. Ostatnio przeglądałam różne oferty i moją uwagę przykuła strona http://platformabhp.h2g.pl/. Z tego co zauważyłam jest to profesjonalna platforma edukacyjna, która zapewni szkolenie BHP na wysokim poziomie.
Też uważam, że szkolenia są jedną z ważniejszych firmie. Ja teraz sama będę zapisywała się na takie szkolenie dla trenerów http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/co-poza-zawodem-daje-praca-trenera . Da mi to niezbędną wiedzę jak uczyć i szkolić swoich pracowników aby potrafili dać z siebie jak najwięcej. taki kurs trenerski na sto procent pomorze w budowaniu relacji bo każdy pracownik będzie wiedział, ze zawsze na mnie może polegać i mi zaufać :)
Szkolenia z BHP to podstawa, dokumentacja musi być zgodna z obowiązującymi przepisami. Firma Seka: https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i- wykonuje audyty systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, mozna sie do nich odezwać na pewno pomogą, mają oddziały w całej Polsce. Poza tym doradzać w kwestiach projektów unijnych, szkoleniowych czy inwestycyjnych.
Szkolenia dla pracowników są bardzo ważne, nie dośc, że poszerzają kompetencje to zapewne pracownik dostrzega, że jest ważny dla firmy, a to już ma formę motywującą. Polecam szkolenia z Excela. https://calculatic.pl/
Szkolenia dla pracowników są bardzo ważne, nie dośc, że poszerzają kompetencje to zapewne pracownik dostrzega, że jest ważny dla firmy, a to już ma formę motywującą. Polecam szkolenia z Excela. [url]https://calculatic.pl/[/url]
Ja byłem na szkoleniach z wandalizacji i dadaizacji i bardzo je sobie chwalę
Ja byłem na szkoleniach z kemalizacji i skandalizacji i bardzo je sobie chwalę
I jeszcze zapomniałem dodać z babelonizacji, najwięcej mi dało ze wszystkich.
~Wikinger: I jeszcze zapomniałem dodać z babelonizacji, najwięcej mi dało ze wszystkich....
raczejDEbabelonizacji bo to rvv wandalizmu znanego jako PO-mieszanię języków przez wandala en.wikipedia.org/wiki/User:EnkiNinhursag zgodnie z tym: www.piney.com/Babnamshub.html
~Wikinger: I jeszcze zapomniałem dodać z babelonizacji, najwięcej mi dało ze wszystkich....
Polecam babelonizację.
mukitikulti ssie a ty je POpierasz?
Dobry wpływ na atmosferę w zespole okazały się mieć szkolenia które zamawialiśmy ostatnio w Delta Training (oferta jest na deltatraining.pl). Mają cały dział szkoleń z pracy zespołowej – insights i foursight chociażby.
Ja mogę z czystym sumieniem zarekomendować szkolenia http://www.mostwanted.pl/dla-pracodawcy/szkolenia-pracownikow/ Są to bardzo rzetelne szkolenia, które przekazują konkretną wiedzę dot. tego jak rozwijać biznes i uniknąć stagnacji. Korzyści z takiego szkolenia są moim zdaniem bardzo wymierne.
O tak :) Grunt w tym, by te szkolenia były faktycznie tematycznie odpowiednio dobrane. Ale jak piszą w jednym z artykułów na http://www.szkolenia.avenhansen.pl/artykuly.html szkolenia to coś najlepszego, co możesz dać swoim pracownikom. Nie zapominaj o tym :)
Szkoda ze prawie wszystkie odpowiedzi to reklamy , niestety szkolenia rzadko kiedy przynoszą efekt , niestety
Jeżeli szkolenie będzie poprowadzone z sensem, przez specjalistę który ma coś do powiedzenia, to na pewno się zwróci a przy okazji pracownicy trochę odpoczną od monotonni pracy. Ważne aby szkoleniowiec był praktykiem a nie teoretykiem bo z doświadczenia wiem, że kilka przykładów z życia wziętych może znacząco poprawić zainteresowanie słuchaczy oraz ostateczny efekt szkolenia.
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.