Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5
Kenijczyk najszybszy w Maniackiej Dziesiątce, nie zabrakło także przebierańców
sk | aktualizacja: Sobota, 3 2017 roku, godzina 11: 1

Ponad 4500 osób dotarło do mety 13. edycji Maniackiej Dziesiątki, która w sobotnie południe odbyła się na ulicach Poznania.

10-kilometrową trasę najszybciej pokonał Edwin Cheruiyot Melly z Kenii, który uzyskał czas 29 minut i 5 sekund. Za jego plecami na mecie zameldowali się Adam Nowicki (00:29:21) i Vladislav Pramav (00:29:56).

Wśród pań triumfowała Betty Chepleting (00:33:25), przed Kellen Mukami Waithira (00:33:54) i Moniką Stefanowicz (00:34:33).

Meta biegu zlokalizowana była nad Maltą. Tam też rozgrywano towarzyszące imprezie biegi dziecięce.

WASZE KOMENTARZE
co to za Kaczyński na głównym zdjęciu?
epoznan hacked
Śmiejcie się, śmiejcie. Biegnijcie sobie do UE, tam Wasze miejsce na wycieraczce u Merkel! Przynajmniej w Polsce będzie znowu miejsce dla Polaków!
Niedzielne południe? Co za d****e to pisze?
Wyłapać ich!!!! Zapakować na tiry i wywieźć do Rosji!!! Kto przybiegnie spowrotem dostanie medal!!! Miasto skorzysta na tym a i galoty so trochę pobiegają!!
~Pepe: Śmiejcie się, śmiejcie. Biegnijcie sobie do UE, tam Wasze miejsce na wycieraczce u Merkel! Przynajmniej w Polsce będzie znowu miejsce dla Polaków!...
Ależ w Polsce jest miejsce dla Polaków. Nie ma za to miejsca dla jątrzących, socjalistycznych pisiorów kompromitujących się na każdym kroku.
kogo to obchodzi
Po jakiego te biegi sa organizowane od razu dac medal za pierwsze miejsce kenijczykowi i po klopocie
Niech ich piekło pochłonie, pól miasta sparaliżowana
Kaczyński haha ja pie.r.d.o.l.e
"sk" DURNIU!! dziś sobota!! A ty piszesz jakieś idiotyzmy o niedzielnym południu!! Co za NIEUKI w tym epoznań zatrudniane są, co jeden to znacznie większy!!
"sk" DURNIU!! dziś sobota!! A ty piszesz jakieś idiotyzmy o niedzielnym południu!! Co za NIEUKI w tym epoznań zatrudniane są, co jeden to znacznie większy!!
Pierwsza fotka genialna:):)
Taki krzyk lewactwo podnosi, że to niby PiS robi sieje nienawiść i dzieli Polaków, a jakoś z Tuskiem na gębie nikt nie biegł. Brawo epoznan za demaskowanie prowokatorów!
Kaczorek w więziennym mundurku. Do twarzy, do twarzy.
~Pepe: Śmiejcie się, śmiejcie. Biegnijcie sobie do UE, tam Wasze miejsce na wycieraczce u Merkel! Przynajmniej w Polsce będzie znowu miejsce dla Polaków!...
Tak? Polska dla Polaków? A za pisorów ok. 1.000.000 banderowców przyjechało do PL. Zabawni jesteście
krążą słuchy że tego kenijczyka który wygrał zaprosił tęczowy darmozjad do siebie na audiencję, znowu jego patologiczna małżonka będzie wk.....ona.
~~: Taki krzyk lewactwo podnosi, że to niby PiS robi sieje nienawiść i dzieli Polaków, a jakoś z Tuskiem na gębie nikt nie biegł. Brawo epoznan za demasko...
Biegali, biegali kiedy był premierem w PL. Taka krótka pamięć u pisiorókow jest?
I nikt mi nie wmowi ze bieganie odchudza przeciez na tych fotach to same spaśluchy!
Czego sie spodziewac po tych lewackich szumowinach. Z tym ze tu jakis cwel sie przebral a wasz Tusk i inne szczury typu Lewandowski od przeksztalcen czy inny zaczesany na Hitlera Sikorski oraz smiec Jaskowiak pojda naprawde siedziec...
~epoznan.pl : Ponad 4500 osób dotarło do mety 13. edycji Maniackiej Dziesiątki, która w NIEDZIELNE południe odbyła się na ulicach Poznania.
Redaktorze! Piłeś? Nie pisz. Libacje podczas których wypada Ci jeden dzień z kalendarza nie sprzyjają intelektualnej aktywności.
Przyjechał ciapaty, wyru.....ł wszystkich, zgarnął nagrody, powiedział nara i pojechał na następny bieg.
Czyżby ten Kenijczyk to ten białas przebrany za Kaczyńskiego, że ta fota jest ustawiona jako główna? Chyba autor (sk) leczy swoje polityczne kompleksy i stąd ta wtopa z "niedzielnym południem", choć w rzeczywistości dzisiaj mamy sobotę.
Następnym razem zróbcie coś z biegaczami na Malcie przed biegiem bo zachowują się jak świnie które uciekły z konwoju przejechać rowerem się nie da a jak by nie było rowezysci też kozystaja z Malty pozdro swinie
~KiBiCeK: Przyjechał ciapaty, wyru.....ł wszystkich, zgarnął nagrody, powiedział nara i pojechał na następny bieg....
Robota jak każda inna. Do póki regulamin na to zezwala, nie widzę żadnego problemu. Lepiej żeby nagrodę, zasłużenie zgarnął Kenijczyk dzięki któremu cała afrykańska wioska przeżyje rok niż jakiś biały cienias, który biegnie tylko po to żeby połechtać swoje ego i pochwalić się przed znajomymi medalem na pejsbuku.
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.