Pogoda jutro Pogoda Poznań
4-3
HYDE PARK: Organizacja konferencji?
WASZE KOMENTARZE
[1]
Takie pytanie, mam zorganizować konferencje i szczerze nie wiem jak się do tego zabrać. Czy jeśli nie mam pojęcia lepiej zlecić to firmie takiej jak np http://www.konferental.pl czy lepiej próbować samemu bo mam jeszcze trochę czasu?
Najlepsze miejsce na konferencje to hotel. Z reguły hotele oferują duże i nowoczesne sale, smaczny catering oraz noclegi. Sprawdź w hotelu Ikar http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html . To hotel w Poznaniu blisko rynku.
Teraz jest sporo fajnych miejsc, w których można zorganizowac konferencję czy spotkanie biznesowe. Aby jednak wybrac to najlepsze warto skorzystać firmy, która zajmuje się organizacją takich eventów. Bardzo dobrze w tym temacie sprawdza się HulaKula http://www.hulakula.com.pl/pl/strefa-dla-biznesu/konferencje.html . zajmują się wszystkim od A do Z , planują, załatwiają miejsce, zapewniają catering oraz sprzęt i obsługę uczestników.
I jak Ci poszło? Dopiero teraz znalazłam ten wątek. Ja w tym roku też organizuję moją pierwszą konferencję i trochę się boję. Ale znajomi polecili mi, żebym wynajęła hostessy z agencji Hostess Booking do obsługi całego wydarzenia i one sobie poradzę. Także o tyle jestem spokojniejsza :)
znam dobrą agencje od organizowania eventów konferencji i duzych imprez tego typu, są z Warszawy, ITBC Group http://#nie_wklejaj_linkow#www.it z nimi wspolpracowalem i bardzo sobie chwalę są dobrze zorganizowani i potrafią cos ciekawego sami zaproponowac
znam dobrą agencje od organizowania eventów konferencji i duzych imprez tego typu, są z Warszawy, ITBC Group www.it.mragowo.pl z nimi wspolpracowalem i bardzo sobie chwalę są dobrze zorganizowani i potrafią cos ciekawego sami zaproponowac
Nom ciekawe, jak będę organizować imprezę dla swojej firmy to chętnie skorzystam. Tymczasem ja wybieram się na wydarzenie biznesowe - Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Może ktoś dołączy?
Każdy, kto nie ma doświadczenia nie powinien zabierać się za organizację konferencji. Firm na rynku, które robią to zawodowo nie brakuje. Dobry przykład to Angos - http://www.angos.com.pl
Ja w tym roku jjusti nie mogłam pojechać na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Ale może napiszesz nam co było ciekawego, jak gala biznesu ? Kto wygrał ?
Ja w tym roku justiz nie mogłam pojechać na Indyjskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Ale może napiszesz nam co było ciekawego, jak gala biznesu ? Kto wygrał ?
A czy organizował ktoś może konferencję w http://www.ballyvesey.pl ? Jak tam jest? Warto? Bo lokalizacyjnie bardzo nam pasuje :)
W trakcie organizacji konferencji czy też uczestnictwa np.w targach warto zadbać o detale... Ładne hostessy nie wystarczą ;) Kiedy brałem udział w takich wydarzeniach,nawiązałem współpracę z tą firmą https://www.retio.pl więc mogę z czystym sumieniem zachęcić do zapoznania się z ich ofertą produktów służących do reklamy firmy! Jak to mówią "reklama dźwignią handlu"...
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.