pnwtśrczptsbnd
24 25 26 27 28 29 30
01 02 03 04 05 06 07
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na poniedziałek, 3 czerwca

Back to Black. Historia Amy Winehouse

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.10, 18.50
  • Cinema City Plaza
  • 12.50

Basia. Jestem w sam raz

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 17.15
  • Cinema City Plaza
  • 12.30, 15.05

Challengers

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.00, 22.20
  • Cinema City Plaza
  • 20.40
  • Helios
  • 20.00
  • Kino Pałacowe
  • 16.00
  • Multikino 51
  • 14.50, 20.05
  • Multikino Stary Browar
  • 11.40, 14.30, 19.40
  • Muza
  • 21.00

Civil War

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.40, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 21.10
  • Muza
  • 15.00

Czerwone maki

  • Helios
  • 11.00

Diuna: Część druga

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.30

Dzieci Amelii

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.30, 19.40, 21.50
  • Cinema City Plaza
  • 22.10
  • Kino Pałacowe
  • 20.00

Furiosa: Saga Mad Max

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 13.10, 16.20, 18.30, 20.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 11.10, 12.20, 14.20, 15.25, 17.30, 19.25, 21.35
  • Cinema City Plaza
  • 14.10, 17.20
  • Cinema City Plaza
  • 11.00, 20.30
  • Helios
  • 12.40, 17.30
  • Helios
  • 14.20, 18.30, 20.15
  • Multikino 51
  • 11.05
  • Multikino 51
  • 14.15, 17.25, 20.35
  • Multikino 51
  • 11.45
  • Multikino Stary Browar
  • 14.00
  • Multikino Stary Browar
  • 10.50, 17.10, 20.20

Garfield

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.20, 20.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.50, 17.00, 17.40, 18.10
  • Cinema City Plaza
  • 20.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 10.40, 11.50, 13.00, 14.10, 15.20, 16.30, 17.40, 18.50
  • Helios
  • 09.30, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30, 17.00, 19.30
  • Multikino 51
  • 19.40
  • Multikino 51
  • 10.00, 11.30, 12.25, 13.00, 13.55, 14.50, 16.20, 17.15, 18.45
  • Multikino 51
  • 15.30
  • Multikino Stary Browar
  • 11.00, 12.10, 12.45, 13.25, 14.35, 15.10, 15.50, 17.00, 17.35, 18.15
  • Multikino Stary Browar
  • 19.25

Godzilla i Kong: Nowe imperium

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.50

Haikyu!! The Dumpster Battle

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.30, 19.30
  • Cinema City Plaza
  • 16.00, 18.00
  • Multikino 51
  • 17.55, 21.10
  • Multikino Stary Browar
  • 17.55, 20.00

Hit Man

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.30, 21.00
  • Cinema City Plaza
  • 18.10
  • Multikino Stary Browar
  • 11.55

Istoty fantastyczne

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.40, 14.00, 15.55, 18.15
  • Cinema City Plaza
  • 10.30, 12.50
  • Helios
  • 09.30, 12.00, 14.30
  • Multikino 51
  • 10.00, 15.10, 17.35
  • Multikino Stary Browar
  • 09.30, 10.30, 14.30

Jajko czy kura?

  • Helios
  • 09.45

Jedno życie

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 17.00, 19.30, 22.00
  • Helios
  • 14.45, 18.45, 21.15
  • Kino Pałacowe
  • 15.30, 18.30
  • Multikino 51
  • 17.40, 20.15
  • Multikino Stary Browar
  • 17.20, 19.55
  • Muza
  • 14.15, 18.45

Jutro będzie nasze

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 17.10, 20.00, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 18.30, 21.10
  • Kino Pałacowe
  • 20.30
  • Multikino 51
  • 17.10
  • Multikino Stary Browar
  • 17.00
  • Muza
  • 16.15, 18.30

Kaskader

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.20, 20.35, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 15.30

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Multikino 51
  • 10.00
  • Multikino Stary Browar
  • 10.25

Kolacja pożegnalna

  • Muza
  • 17.00

Królestwo Planety Małp

  • Cinema City Kinepolis
  • 13.55, 22.10
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.50, 16.00, 19.05
  • Cinema City Plaza
  • 10.10, 16.10
  • Cinema City Plaza
  • 13.10, 19.10
  • Helios
  • 09.30, 16.50
  • Helios
  • 13.10, 19.45
  • Multikino 51
  • 13.30
  • Multikino Stary Browar
  • 14.50

Lars jest LOL

  • Helios
  • 09.30, 11.30, 16.15

Monster

  • Cinema City Plaza
  • 15.50
  • Kino Pałacowe
  • 17.30

Mój pies Artur

  • Cinema City Kinepolis
  • 09.30
  • Multikino 51
  • 12.30

Omen: Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.30

Pamięć

  • Muza
  • 16.15

Perfect Days

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 19.00
  • Muza
  • 18.15

Pokój nauczycielski

  • Muza
  • 20.30

Powoli

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.30
  • Muza
  • 14.15

Przysięga Ireny

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.30

Puchatek: Krew i miód 2

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 13.30, 16.20, 18.40, 21.40
  • Helios
  • 12.10, 17.15, 19.00, 21.15
  • Multikino 51
  • 16.35, 18.55, 21.15
  • Multikino Stary Browar
  • 16.10, 18.30, 20.50

Samsara

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15

Smak Wolności

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.15

Strażniczka smoków

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.10, 14.25, 16.40
  • Cinema City Plaza
  • 11.10, 12.20, 14.40
  • Helios
  • 12.15, 15.45
  • Multikino 51
  • 10.10, 12.30
  • Multikino Stary Browar
  • 10.10, 12.30

Strefa interesów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.30
  • Multikino Stary Browar
  • 10.15

Susza 2: Force of Nature

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.50
  • Cinema City Plaza
  • 22.20

Tarot: Karta śmierci

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.50, 21.00
  • Cinema City Plaza
  • 20.10, 22.20
  • Helios
  • 20.45
  • Multikino 51
  • 14.55, 19.50
  • Multikino Stary Browar
  • 13.55, 20.40

The Old Oak

  • Helios
  • 18.00

Tylko nie ty

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.00

Ucieczka ze zwierzowersum

  • Helios
  • 11.15

Wolni. Podróż do wnętrza

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.30

Za duży na bajki 2

  • Cinema City Plaza
  • 13.50