pnwtśrczptsbnd
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na sobota, 13 kwietnia

Akademia Pana Kleksa

  • Cinema City Kinepolis
  • 15.00

Anatomia upadku

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.20
  • Cinema City Kinepolis
  • 14.40, 17.50
  • Cinema City Plaza
  • 21.10

Bękart

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 17.40
  • Muza
  • 14.00

Biedne istoty

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.40

Budda. Dzieciak '98

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 12.45, 17.10, 19.10, 21.10
  • Cinema City Plaza
  • 11.10, 16.00, 22.30
  • Helios
  • 11.45, 16.45
  • Multikino 51
  • 10.45, 12.45, 14.50, 19.40
  • Multikino Stary Browar
  • 10.20, 13.15, 15.20, 20.25

Civil War

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.45, 12.00, 13.15, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 13.10, 15.40, 18.10, 20.40
  • Helios
  • 15.30, 18.00, 19.30, 20.30
  • Kino Pałacowe
  • 20.00
  • Multikino 51
  • 12.35, 15.10, 17.45, 20.20
  • Multikino Stary Browar
  • 12.20, 14.55, 17.30, 20.05
  • Muza
  • 18.45, 20.45

Czerwone maki

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 12.00, 17.10, 19.50, 21.00, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 11.00, 14.10, 19.20
  • Helios
  • 13.00, 14.30, 17.15, 20.15
  • Multikino 51
  • 10.00, 12.55, 17.25, 20.10
  • Multikino Stary Browar
  • 14.15, 17.05, 19.50

Diuna: Część druga

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.50, 15.10, 18.30, 20.20, 21.50
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 12.40, 16.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.50
  • Cinema City Plaza
  • 13.40, 17.00, 20.30
  • Helios
  • 16.00, 18.45
  • Multikino 51
  • 11.30, 16.55, 18.25, 19.25, 20.25
  • Multikino Stary Browar
  • 11.55, 13.00, 15.30, 16.30, 19.00, 20.00

Dream Scenario

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 19.00

Film dla kosmitów

  • Multikino 51
  • 10.10
  • Multikino Stary Browar
  • 10.05

Gdy rodzi się zło

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.50, 20.00, 22.10

Godzilla i Kong: Nowe imperium

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 15.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.50, 13.20, 15.50, 19.20
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.30, 18.20, 21.50
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 12.25, 14.50, 17.20, 18.50
  • Cinema City Plaza
  • 18.00, 19.50, 22.20
  • Helios
  • 11.30, 13.15, 15.00, 17.00
  • Helios
  • 18.30, 20.00
  • Multikino 51
  • 20.00
  • Multikino 51
  • 10.15, 14.40, 17.20
  • Multikino Stary Browar
  • 17.10
  • Multikino Stary Browar
  • 14.30, 19.50

Joika

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.30
  • Muza
  • 16.45

Kicia Kocia na pikniku

  • Multikino 51
  • 10.00
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00

Kobieta z...

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.20, 18.30, 21.20
  • Cinema City Plaza
  • 21.20
  • Helios
  • 14.15
  • Kino Pałacowe
  • 16.00
  • Multikino Stary Browar
  • 10.15
  • Muza
  • 14.15, 18.00

Kos

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.45

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 10.40, 12.05, 12.50, 14.10, 15.00, 16.20, 17.10, 19.20
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 11.10, 12.05, 13.20, 15.30, 17.40
  • Helios
  • 10.10, 11.00, 13.15
  • Multikino 51
  • 10.00, 12.20, 14.40
  • Multikino Stary Browar
  • 10.35, 12.50

La Chimera

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.40

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.20, 13.40, 16.00, 18.20
  • Cinema City Plaza
  • 14.10, 16.30
  • Helios
  • 13.00
  • Kino Pałacowe
  • 20.30

Omen: Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 15.40, 18.10, 20.40
  • Cinema City Plaza
  • 18.40, 19.50, 22.20
  • Helios
  • 12.20, 15.50, 17.30, 21.00
  • Multikino 51
  • 15.40, 17.00, 20.40
  • Multikino Stary Browar
  • 15.10, 17.55, 20.40

Orlando - moja polityczna biografia

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.00

Pamięć

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00
  • Muza
  • 21.00

Perfect Days

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 13.45, 16.20, 19.00, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 12.30, 17.30, 20.10
  • Helios
  • 19.45
  • Kino Pałacowe
  • 18.00
  • Multikino Stary Browar
  • 17.25, 20.15
  • Muza
  • 15.45, 20.30

Pogromcy duchów: Imperium lodu

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.00, 22.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.30, 15.00, 17.30
  • Cinema City Plaza
  • 16.50, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 15.00
  • Helios
  • 10.20, 14.00
  • Helios
  • 19.00
  • Multikino 51
  • 18.00
  • Multikino 51
  • 12.40, 15.20
  • Multikino Stary Browar
  • 17.45
  • Multikino Stary Browar
  • 12.25, 15.05

Pokój nauczycielski

  • Muza
  • 16.15

Rosalie

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00

Strefa interesów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.45
  • Cinema City Kinepolis
  • 19.00, 21.20

Szkoła magicznych zwierząt

  • Kino Pałacowe
  • 12.00

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
  • Cinema City Plaza
  • 11.40, 14.00
  • Helios
  • 10.45, 16.30
  • Multikino 51
  • 12.10
  • Multikino Stary Browar
  • 12.05
  • Muza
  • 12.15

Test na teściów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00

Tylko nie ty

  • Cinema City Kinepolis
  • 15.00, 20.30, 21.30
  • Cinema City Plaza
  • 20.20
  • Multikino 51
  • 10.15
  • Multikino Stary Browar
  • 10.35

Wariaci

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.00

Wyfrunięci

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 11.20, 13.30

Za duży na bajki 2

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 12.30, 14.40, 16.50
  • Cinema City Plaza
  • 11.40, 13.50, 16.20
  • Helios
  • 10.00, 12.10
  • Multikino 51
  • 10.15, 12.45, 15.05
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00, 11.55
  • Muza
  • 11.30