pnwtśrczptsbnd
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na piątek, 12 kwietnia

Akademia Pana Kleksa

  • Cinema City Kinepolis
  • 15.10

Anatomia upadku

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.05
  • Cinema City Plaza
  • 21.10

Bękart

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.50
  • Muza
  • 20.45

Biedne istoty

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.10

Budda. Dzieciak '98

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10
  • Cinema City Plaza
  • 11.10, 16.00, 22.30
  • Helios
  • 13.00
  • Multikino 51
  • 10.05, 12.55, 20.50
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00, 13.05, 13.30, 15.10, 20.25

Civil War

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 12.00, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 13.10, 15.40, 18.10, 20.40
  • Helios
  • 15.30, 18.00, 19.30, 20.30
  • Kino Pałacowe
  • 14.00, 20.30
  • Multikino 51
  • 12.35, 15.10, 17.45, 20.20
  • Multikino Stary Browar
  • 12.20, 14.55, 17.30, 20.05
  • Muza
  • 16.45, 21.00

Cudowny chłopak. Biały ptak

  • Multikino 51
  • 11.00

Czerwone maki

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.45
  • Cinema City Kinepolis
  • 12.30, 17.10, 19.50, 21.10, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 11.00, 14.10, 19.20
  • Helios
  • 13.00, 14.30, 17.15, 20.15
  • Multikino 51
  • 10.00, 12.40, 17.15, 19.30
  • Multikino Stary Browar
  • 14.15, 17.05, 19.50

Czerwone niebo

  • Kino Pałacowe
  • 15.00
  • Muza
  • 14.00

Diuna: Część druga

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.40, 18.30, 20.30, 21.50
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 16.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.50
  • Cinema City Plaza
  • 13.40, 17.00, 20.30
  • Helios
  • 16.00, 19.00
  • Multikino 51
  • 14.30, 16.05, 19.35, 20.10
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00, 13.00, 15.30, 16.30, 19.00, 20.00

Film dla kosmitów

  • Multikino 51
  • 10.40
  • Multikino Stary Browar
  • 09.55

Gdy rodzi się zło

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.20, 20.00, 22.10

Godzilla i Kong: Nowe imperium

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 13.20, 15.50, 19.20
  • Cinema City Kinepolis
  • 12.40, 18.20, 21.50
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 12.25, 14.50, 17.20, 18.50
  • Cinema City Plaza
  • 18.00, 19.50, 22.20
  • Helios
  • 13.10, 15.00, 17.00
  • Helios
  • 18.30, 20.45
  • Multikino 51
  • 20.00
  • Multikino 51
  • 10.00, 14.40, 17.20
  • Multikino Stary Browar
  • 17.05
  • Multikino Stary Browar
  • 14.25, 19.45

Joika

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.40
  • Muza
  • 14.45

Kobieta z...

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.30, 21.20
  • Cinema City Plaza
  • 21.20
  • Helios
  • 20.00
  • Kino Pałacowe
  • 17.00
  • Multikino Stary Browar
  • 10.05
  • Muza
  • 16.00, 20.45

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 10.40, 12.05, 12.50, 14.10, 15.00, 16.20, 17.10, 19.20
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 10.20, 12.05, 12.30, 15.30, 17.40
  • Helios
  • 12.40, 14.30
  • Multikino 51
  • 10.10, 12.30, 14.50, 17.10
  • Multikino Stary Browar
  • 10.35, 12.50

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 18.20
  • Cinema City Plaza
  • 14.10, 16.30
  • Helios
  • 16.00
  • Kino Pałacowe
  • 18.30
  • Multikino 51
  • 20.00
  • Multikino Stary Browar
  • 20.00

Omen: Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.10, 18.40, 21.10
  • Cinema City Plaza
  • 18.40, 19.50, 22.20
  • Helios
  • 23.00
  • Helios
  • 12.15, 15.50, 17.30, 21.00
  • Multikino 51
  • 15.25, 18.10, 20.40
  • Multikino Stary Browar
  • 15.10, 17.55, 20.40

Opadające liście

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 19.00

Pamięć

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.45
  • Muza
  • 18.30

Perfect Days

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.20, 19.00, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 12.30, 17.30, 20.10
  • Helios
  • 19.45
  • Kino Pałacowe
  • 16.00, 19.30
  • Multikino Stary Browar
  • 17.15
  • Muza
  • 18.45

Pogromcy duchów: Imperium lodu

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.00, 22.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 15.00, 17.30
  • Cinema City Plaza
  • 16.50, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 15.00
  • Helios
  • 11.45, 13.30
  • Helios
  • 18.15
  • Multikino 51
  • 18.00
  • Multikino 51
  • 12.40, 15.20
  • Multikino Stary Browar
  • 17.45
  • Multikino Stary Browar
  • 09.30, 15.05

Pokój nauczycielski

  • Muza
  • 14.30

Rosalie

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.45

Strefa interesów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 19.00, 21.20
  • Muza
  • 16.30

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
  • Cinema City Plaza
  • 11.40, 14.00
  • Helios
  • 09.00, 16.40
  • Helios
  • 10.00
  • Multikino 51
  • 10.15, 12.10
  • Multikino Stary Browar
  • 12.00

Test na teściów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 19.00

Tylko nie ty

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.30
  • Cinema City Plaza
  • 20.20
  • Multikino 51
  • 11.20
  • Multikino Stary Browar
  • 11.50

Wariaci

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00

Wyfrunięci

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00

Za duży na bajki 2

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 12.30, 14.40, 16.50
  • Cinema City Plaza
  • 11.40, 13.50, 16.20
  • Helios
  • 10.30, 13.20, 14.50
  • Multikino 51
  • 13.45, 15.00
  • Multikino Stary Browar
  • 09.30, 12.45