pnwtśrczptsbnd
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na poniedziałek, 4 marca

Akademia Pana Kleksa

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.40, 16.20
  • Cinema City Plaza
  • 10.10, 18.00
  • Helios
  • 15.40
  • Helios
  • 12.15
  • Multikino 51
  • 14.30
  • Multikino Stary Browar
  • 12.55

Anatomia upadku

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.30, 19.00, 20.40
  • Cinema City Plaza
  • 18.20, 21.30
  • Helios
  • 19.30
  • Kino Pałacowe
  • 20.00
  • Multikino 51
  • 17.20, 20.35
  • Multikino Stary Browar
  • 16.40, 19.55
  • Muza
  • 14.15, 20.30

Argylle - Tajny szpieg

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.15
  • Cinema City Plaza
  • 12.40

Baby boom czyli Kogel Mogel 5

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.30, 21.30
  • Helios
  • 20.45

Biedne istoty

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 18.40
  • Cinema City Plaza
  • 20.40
  • Kino Pałacowe
  • 20.30
  • Muza
  • 18.45

Bob Marley: One Love

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.50
  • Cinema City Plaza
  • 19.00
  • Multikino Stary Browar
  • 14.45

Bracia ze stali

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.00
  • Kino Pałacowe
  • 15.30

Club Zero

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.40

Cudowny chłopak. Biały ptak

  • Helios
  • 09.45

Czasem myślę o umieraniu

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.45
  • Kino Pałacowe
  • 18.30
  • Muza
  • 19.30

Diuna: Część druga

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.00, 15.20, 17.20, 18.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 11.20, 13.20, 14.40, 16.00, 16.40, 17.00, 18.00, 19.20, 20.00, 21.20
  • Cinema City Plaza
  • 14.00, 17.20, 20.40
  • Cinema City Plaza
  • 10.40
  • Helios
  • 13.30, 20.30
  • Helios
  • 17.00
  • Helios
  • 15.30, 19.00, 20.00
  • Helios
  • 11.00, 12.00, 14.30
  • Multikino 51
  • 14.25, 17.00, 19.00, 20.35
  • Multikino 51
  • 11.00, 15.25, 18.00
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00, 15.10, 17.45
  • Multikino Stary Browar
  • 11.35, 14.10, 16.45, 18.45, 20.20
  • Muza
  • 17.30

Dobrzy nieznajomi

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.30
  • Muza
  • 17.30

Dwie minuty do piekła

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.00

Dziewczyna influencera

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.00

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

  • Cinema City Kinepolis
  • 09.30

Emma i czarny jaguar

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.00, 14.15, 16.30, 18.50
  • Cinema City Plaza
  • 10.15, 11.00, 12.15, 16.45
  • Helios
  • 13.15
  • Helios
  • 17.15
  • Multikino 51
  • 13.45
  • Multikino Stary Browar
  • 14.15

Impresjoniści

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.30

Jak ukradłem 100 milionów

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.30
  • Cinema City Plaza
  • 15.30

Kos

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.00
  • Helios
  • 10.00

Madame Web

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.40, 19.10
  • Cinema City Kinepolis
  • 18.10, 20.50
  • Cinema City Plaza
  • 15.30
  • Helios
  • 15.15
  • Multikino 51
  • 21.30
  • Multikino Stary Browar
  • 21.15

Miłość jak miód

  • Cinema City Kinepolis
  • 14.20

Niewierni w Paryżu

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.50

Obsesja

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30

Opadające liście

  • Muza
  • 21.15

Pianoforte

  • Muza
  • 17.00

Pies i kot

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.30
  • Cinema City Plaza
  • 16.20
  • Helios
  • 11.30
  • Helios
  • 15.00
  • Multikino 51
  • 11.00, 12.55, 15.05, 17.15
  • Multikino Stary Browar
  • 14.25, 16.35

Powołany 2

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.00
  • Helios
  • 17.45
  • Multikino 51
  • 17.35

Priscilla

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.30, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 14.00
  • Muza
  • 14.00

Przeklęta woda

  • Cinema City Kinepolis
  • 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 13.20, 17.40, 19.50, 22.00
  • Helios
  • 18.30
  • Helios
  • 12.45, 21.15
  • Multikino 51
  • 18.35, 20.50

Przesilenie zimowe

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15
  • Muza
  • 15.00

Pszczelarz

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.30

Sami swoi. Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.50, 13.30, 16.10, 18.50, 21.30
  • Cinema City Plaza
  • 12.30, 15.10, 17.50, 19.20, 20.30
  • Helios
  • 13.00, 16.00, 18.45, 20.15
  • Multikino 51
  • 14.50, 19.50
  • Multikino Stary Browar
  • 17.20, 20.05

Strefa interesów

  • Helios
  • 18.00
  • Kino Pałacowe
  • 18.00

Tylko nie ty

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.15, 14.30, 16.00, 16.50, 18.10, 19.10, 20.30, 21.30
  • Cinema City Plaza
  • 11.00, 13.20, 15.40, 18.00, 20.20, 22.00
  • Helios
  • 21.00
  • Helios
  • 15.50, 18.15
  • Multikino 51
  • 14.45, 17.15, 19.45
  • Multikino Stary Browar
  • 14.35, 17.05, 19.35
  • Multikino Stary Browar
  • 19.00

Ultima Thule

  • Muza
  • 16.00

Vincent musi umrzeć

  • Kino Pałacowe
  • 16.00

Wyfrunięci

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.10, 16.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.40, 11.50, 12.50, 15.00, 17.10
  • Multikino 51
  • 12.35

Zagadka Klary Muu

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10
  • Helios
  • 11.45
  • Multikino 51
  • 11.00
  • Multikino Stary Browar
  • 11.00

Żegnajcie laleczki

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.10, 22.10
  • Cinema City Plaza
  • 21.20
  • Helios
  • 13.30
  • Multikino 51
  • 11.35
  • Multikino Stary Browar
  • 12.15
  • Muza
  • 21.15