pnwtśrczptsbnd
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na czwartek, 29 lutego

Akademia Pana Kleksa

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.00, 16.10
  • Cinema City Plaza
  • 09.30, 10.00, 12.40, 13.00, 15.20, 18.00
  • Helios
  • 12.30, 17.00
  • Multikino 51
  • 13.40
  • Multikino Stary Browar
  • 11.55

Anatomia upadku

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 19.00, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 18.20, 21.30
  • Helios
  • 19.30
  • Kino Pałacowe
  • 20.45
  • Multikino 51
  • 17.25
  • Multikino Stary Browar
  • 17.00
  • Muza
  • 17.15, 20.30

Aquaman i Zaginione Królestwo

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.20

Argylle - Tajny szpieg

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.40
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00

Baby boom czyli Kogel Mogel 5

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Biedne istoty

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.10, 19.10
  • Muza
  • 14.45

Bob Marley: One Love

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.50, 17.40, 20.00
  • Cinema City Plaza
  • 21.50
  • Helios
  • 12.15
  • Helios
  • 21.10
  • Multikino 51
  • 17.30
  • Multikino Stary Browar
  • 15.25, 20.15

Bracia ze stali

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 21.00
  • Helios
  • 14.50
  • Kino Pałacowe
  • 16.30
  • Multikino 51
  • 10.45
  • Multikino Stary Browar
  • 21.15
  • Muza
  • 16.30

Chłopi

  • Kino Pałacowe
  • 18.00

Chłopiec i czapla

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.40

Club Zero

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.50, 22.00
  • Kino Pałacowe
  • 20.15
  • Muza
  • 21.00

Diuna: Część druga

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.40, 15.20, 17.20, 18.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 12.40, 14.40, 16.00, 16.40, 18.00, 19.20, 20.00, 21.20
  • Cinema City Plaza
  • 11.50, 15.10, 18.30
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 13.10, 16.30, 19.50, 21.50
  • Helios
  • 19.00
  • Helios
  • 15.30
  • Helios
  • 17.00, 20.30
  • Multikino 51
  • 15.25, 19.00
  • Multikino 51
  • 14.25, 18.00
  • Multikino Stary Browar
  • 14.10
  • Multikino Stary Browar
  • 15.10, 17.45, 18.45
  • Muza
  • 20.00

Dobrzy nieznajomi

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.45
  • Cinema City Kinepolis
  • 22.10

Dwie minuty do piekła

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.20, 22.30

Dziewczyna influencera

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.00

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 12.20

Emma i czarny jaguar

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.30, 14.40, 16.50, 19.00
  • Cinema City Plaza
  • 11.20, 16.40
  • Helios
  • 14.30, 16.15
  • Multikino 51
  • 12.40, 15.05
  • Multikino Stary Browar
  • 12.45, 16.35

Impresjoniści

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.40

Jak ukradłem 100 milionów

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.20
  • Cinema City Plaza
  • 16.10

Kos

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.50
  • Muza
  • 14.15

Księgarnia w Paryżu

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00

Madame Web

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 16.10
  • Cinema City Kinepolis
  • 18.40, 21.10
  • Cinema City Plaza
  • 20.10
  • Cinema City Plaza
  • 18.20
  • Helios
  • 19.45
  • Helios
  • 12.30, 14.45
  • Multikino 51
  • 14.20, 17.00
  • Multikino 51
  • 19.40
  • Multikino Stary Browar
  • 15.10
  • Multikino Stary Browar
  • 17.50, 20.30

Miłość jak miód

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 22.20
  • Cinema City Plaza
  • 18.50

Obsesja

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.10
  • Cinema City Plaza
  • 20.40

Opadające liście

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.50
  • Muza
  • 18.00

Pianoforte

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.30
  • Kino Pałacowe
  • 19.00

Piep*zyć Mickiewicza

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 22.30

Pies i kot

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.20, 12.20, 14.20, 16.20
  • Helios
  • 12.10
  • Helios
  • 15.10, 17.15
  • Multikino 51
  • 10.55, 13.05, 15.15
  • Multikino Stary Browar
  • 11.05, 13.15, 14.50, 17.00

Pieśni wielorybów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.35

Poprzednie życie

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00

Powstaniec 1863

  • Multikino 51
  • 19.15

Priscilla

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.00
  • Cinema City Plaza
  • 13.30
  • Muza
  • 14.30

Przesilenie zimowe

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.40

Pszczelarz

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.20

Sami swoi. Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 13.30, 16.10, 18.50, 21.30
  • Cinema City Plaza
  • 13.50, 16.30, 19.10
  • Helios
  • 13.30, 18.30
  • Helios
  • 12.40, 15.20, 17.30, 20.15
  • Multikino 51
  • 10.00, 15.00, 17.45, 20.30, 21.15
  • Multikino Stary Browar
  • 14.45, 17.30, 20.20

Strefa interesów

  • Multikino 51
  • 19.00
  • Multikino Stary Browar
  • 19.00

Trolle 3

  • Cinema City Plaza
  • 13.30

Ultima Thule

  • Kino Pałacowe
  • 16.15
  • Muza
  • 19.30

Vincent musi umrzeć

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.00
  • Cinema City Plaza
  • 21.00

Wonka

  • Cinema City Kinepolis
  • 15.10
  • Cinema City Plaza
  • 10.30

Wyfrunięci

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.40, 12.40, 16.00

Zagadka Klary Muu

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 11.50, 16.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 11.40, 13.20, 15.00
  • Helios
  • 13.00, 15.00
  • Multikino 51
  • 11.15, 13.10, 15.05
  • Multikino Stary Browar
  • 11.15, 13.10, 15.05

Żegnajcie laleczki

  • Cinema City Kinepolis
  • 14.20, 18.10, 20.10, 22.10
  • Cinema City Plaza
  • 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
  • Helios
  • 12.50, 19.15, 21.15
  • Multikino 51
  • 17.00, 20.05
  • Multikino Stary Browar
  • 17.55, 20.05
  • Muza
  • 16.30, 19.00