pnwtśrczptsbnd
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na piątek, 23 lutego

Akademia Pana Kleksa

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.10, 14.50, 16.10, 17.30
  • Cinema City Plaza
  • 12.20, 15.00, 17.40
  • Helios
  • 17.00
  • Helios
  • 12.00, 14.40, 16.00
  • Multikino 51
  • 10.30, 13.20, 15.50
  • Multikino Stary Browar
  • 10.30, 12.20, 15.05

Anatomia upadku

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.20
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 19.00, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 18.20, 21.30
  • Helios
  • 13.30, 19.15
  • Kino Pałacowe
  • 18.00
  • Multikino 51
  • 17.25, 19.25
  • Multikino Stary Browar
  • 17.45
  • Muza
  • 16.30, 20.45

Aquaman i Zaginione Królestwo

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.20
  • Helios
  • 10.30

Argylle - Tajny szpieg

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.30
  • Cinema City Plaza
  • 13.10

Baby boom czyli Kogel Mogel 5

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
  • Helios
  • 18.45
  • Multikino Stary Browar
  • 12.30

Biedne istoty

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.30, 19.30
  • Cinema City Plaza
  • 20.20
  • Muza
  • 13.30

Bob Marley: One Love

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.50, 17.40, 20.00
  • Cinema City Plaza
  • 19.45
  • Helios
  • 20.45
  • Helios
  • 13.15
  • Multikino 51
  • 20.45
  • Multikino Stary Browar
  • 17.10, 19.40

Bracia ze stali

  • Cinema City Kinepolis
  • 13.00, 21.10
  • Cinema City Plaza
  • 21.00
  • Helios
  • 14.50
  • Kino Pałacowe
  • 20.15
  • Multikino 51
  • 12.55
  • Multikino Stary Browar
  • 19.10
  • Muza
  • 21.00

Chłopiec i czapla

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.40

Club Zero

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.50, 22.00
  • Kino Pałacowe
  • 16.15
  • Muza
  • 21.15

Cudowny chłopak. Biały ptak

  • Multikino 51
  • 10.50
  • Muza
  • 12.15

Diuna

  • Helios
  • 19.45
  • Multikino 51
  • 16.10, 19.30
  • Multikino Stary Browar
  • 14.25, 19.15

Dobrzy nieznajomi

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.45
  • Cinema City Kinepolis
  • 22.20
  • Muza
  • 16.00

Dream Scenario

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.50

Dwie minuty do piekła

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.40, 21.10, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 21.50

Dziewczyna influencera

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.10

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 12.30
  • Helios
  • 10.30

Emma i czarny jaguar

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.30, 12.00, 14.15, 16.30
  • Cinema City Plaza
  • 10.40, 13.00, 15.10, 17.30
  • Helios
  • 14.30
  • Helios
  • 10.00, 11.15, 13.00, 16.45
  • Multikino 51
  • 10.00, 10.30, 12.05, 15.55, 18.20
  • Multikino Stary Browar
  • 10.05, 11.55, 14.25, 16.50

Fuks 2

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.30

Jak ukradłem 100 milionów

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.30
  • Cinema City Plaza
  • 16.10

Katak. Podwodna przygoda

  • Cinema City Plaza
  • 10.30
  • Kino Pałacowe
  • 14.00

Kos

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.00

Madame Web

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.30, 17.10, 19.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 15.50, 18.20, 20.50
  • Cinema City Plaza
  • 11.00, 18.20
  • Cinema City Plaza
  • 20.10
  • Helios
  • 15.45
  • Helios
  • 20.30
  • Helios
  • 12.10, 17.45
  • Multikino 51
  • 14.20, 17.00
  • Multikino 51
  • 19.40
  • Multikino Stary Browar
  • 15.10
  • Multikino Stary Browar
  • 17.50, 20.30

Miłość jak miód

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 20.20
  • Cinema City Plaza
  • 16.40, 18.50

Morskie diabły

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00
  • Multikino 51
  • 21.00
  • Multikino Stary Browar
  • 21.00

Obsesja

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.10
  • Cinema City Plaza
  • 22.10

Opadające liście

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 19.00
  • Kino Pałacowe
  • 14.30
  • Muza
  • 19.30

Pianoforte

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.30
  • Kino Pałacowe
  • 16.00
  • Muza
  • 18.00

Piep*zyć Mickiewicza

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.40, 22.10

Pies i kot

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
  • Cinema City Plaza
  • 10.20, 12.20, 14.20, 16.20
  • Helios
  • 12.20
  • Helios
  • 10.30, 14.00, 17.15
  • Multikino 51
  • 10.30, 12.55, 15.05, 17.15
  • Multikino Stary Browar
  • 10.30, 12.40, 14.50, 17.00

Pies i Robot

  • Helios
  • 10.30

Piękna katastrofa 2

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.20

Poprzednie życie

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30

Priscilla

  • Cinema City Kinepolis
  • 20.10, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 13.30
  • Muza
  • 14.30

Przesilenie zimowe

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.00
  • Muza
  • 17.00

Pszczelarz

  • Cinema City Kinepolis
  • 19.40, 22.00

Sami swoi. Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.50, 13.30, 16.10, 18.50, 19.50, 21.30, 22.30
  • Cinema City Plaza
  • 13.50, 16.30, 18.00, 19.10
  • Helios
  • 18.30, 21.15
  • Helios
  • 12.30, 15.15, 17.30, 20.15
  • Multikino 51
  • 12.25, 15.10, 17.55, 20.40
  • Multikino Stary Browar
  • 12.05, 14.45, 17.30, 20.20

Siostrzeństwo świętej sauny

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.30

Strefa interesów

  • Cinema City Kinepolis
  • 18.50
  • Cinema City Plaza
  • 20.40

Tótem

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.30

Trolle 3

  • Cinema City Plaza
  • 13.30

Ultima Thule

  • Kino Pałacowe
  • 18.30
  • Muza
  • 14.00

Vincent musi umrzeć

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 17.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 19.10
  • Cinema City Plaza
  • 21.00
  • Kino Pałacowe
  • 20.45

Wonka

  • Cinema City Kinepolis
  • 15.10
  • Cinema City Plaza
  • 11.20
  • Multikino Stary Browar
  • 12.30

Wyfrunięci

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 11.00, 13.00, 15.10, 17.20
  • Cinema City Plaza
  • 11.00, 11.30, 13.40, 15.50
  • Multikino 51
  • 10.30, 12.05, 13.35
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00, 11.00

Zagadka Klary Muu

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.20, 12.50, 14.30
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 11.40, 13.20, 15.00
  • Helios
  • 12.15, 15.30
  • Helios
  • 10.00, 12.15, 15.30
  • Multikino 51
  • 10.00, 13.35, 15.30
  • Multikino Stary Browar
  • 10.25, 13.20, 15.15
  • Muza
  • 12.00

Żegnajcie laleczki

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.10, 18.10, 20.10, 22.10
  • Cinema City Plaza
  • 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
  • Helios
  • 11.15
  • Helios
  • 19.00, 21.00
  • Multikino 51
  • 18.40, 20.40
  • Multikino Stary Browar
  • 17.55, 20.05
  • Muza
  • 15.30, 19.15