Runmageddon

Hipodrom Wola Lutycka 34

Sobota, 8 Maja, godz. 08:00
Niedziela, 9 Maja, godz. 08:00

Weekend 8-9 maja br. w Wielkopolsce zapowiada się niezwykle ekscytująco, a to za sprawą Runmageddonu, który powróci do Poznania z dwudniowym eventem.  Najpopularniejszy w Polsce cykl biegów przeszkodowych odbędzie się na Hipodromie Wola i dostarczy fantastycznych emocji dorosłym, dzieciom i młodzieży. Ci, którzy pamiętają to sportowe wyzwanie na Hipodromie, wiedzą, że chcąc przeżyć niezapomnianą przygodę, warto wziąć w nim udział i w tym roku.

Runmageddon Poznań będzie międzypokoleniową okazją do świetnej zabawy i wspaniałych sportowych wyzwań. Na starcie będą mogli stanąć reprezentanci każdej grupy wiekowej. Osoby, które ukończyły 16 lat i dorośli będą mieli do wyboru aż dwie formuły. Pierwsza z niech to Intro, czyli ulubiona formuła początkujących Runmageddończyków, o długości 3 kilometrów z 15 przeszkodami. Druga to Rekrut, najchętniej wybierany dystans 6 kilometrów z 30 utrudnieniami. Drugi weekend maja br. będzie też doskonałą okazją, żeby odciągnąć dzieci i młodzież od komputerów, tabletów i telefonów i pokazać, jak fantastyczny może być ten sport. Dzieci (5-11 lat) będą mogły przeżyć przygodę na trasie Runmageddonu Kids (1 km, 10 przeszkód). Młodzież między 12 a 15 rokiem życia będzie mogła spróbować swoich sił na trasie 2 kilometrów z ponad 15 przeszkodami. Ponadto, organizator przygotuje też formułę dla rodzin, gdzie ojciec razem z synem, matka z córką czy babcia z wnukiem będą mogli pobiec wspólnie po emocjonujące wrażenia. Runmageddon Family polegać będzie na przebiegnięciu 2 kilometrów i pokonaniu wspólnie przeszkód dla małych i dużych.

Chcąc zapisać się do udziału w tej ekscytującej przygodzie należy wejść na stronę www.runmageddon.pl. Zalogować się lub przypadku nowych uczestników - zarejestrować. Następnie przejść do zakładki Eventy wybrać Runmageddon Poznań i interesującą nas Formułę. Im szybciej się to zrobi, tym będzie dostępny większy wybór godzin startu. Warto więc nie zwlekać i zapisywać się do udziału o dogodnej godzinie. Zapisy Online możliwe są do piątku 7 maja br. do godziny 12:00.