ABBA – Mamma Mia! Klasycznie przy świecach

Bazar Poznański Paderewskiego 7

Niedziela, 30 Listopada, godz. 16:00
Niedziela, 18 Stycznia, godz. 20:00
Niedziela, 31 Maja, godz. 20:00

Zapraszamy na niezwykły wieczór pełen muzyki, emocji i blasku świec!


Koncert „ABBA – Mamma Mia! Klasycznie przy świecach” to wyjątkowe spotkanie z największymi hitami legendarnego szwedzkiego zespołu, które tym razem zabrzmią w zupełnie nowej, eleganckiej formie – w wykonaniu wybitnych artystów muzyki klasycznej.


W romantycznej atmosferze nastrojowych wnętrz – zabytkowych pałaców i historycznych sal koncertowych – publiczność przeniesie się w świat ponadczasowych melodii, które od lat 70. podbijają serca słuchaczy na całym świecie.


Podczas koncertu usłyszą Państwo m.in. takie utwory jak:
„Mamma Mia”, „Dancing Queen”, „Waterloo”, „Fernando”, „The Winner Takes It All”, „Chiquitita”, „Gimme! Gimme! Gimme!” – w nowych, nastrojowych aranżacjach, łączących klasyczną elegancję z przebojowym charakterem muzyki ABBA.


W zależności od terminu koncertu, wystąpi: trio fortepianowe lub kwartet smyczkowy – wybitni muzycy polskich scen klasycznych, którzy połączą elegancję muzyki kameralnej z energią przebojów ABBA.


ABBA – Mamma Mia! Klasycznie przy świecach to nie tylko koncert – to muzyczna podróż w czasie, pełna emocji, elegancji i ponadczasowych melodii.