MORZE ∞ MOŻLIWOŚCI / Fundacja Gra/nice / Łódź/ FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2024

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu św. Marcin 80/82

Inspirująca impresja o odkrywaniu przez dziecko tkwiącego w nim wewnętrznego potencjału i siły kształtowania świata. To kameralny spektakl lalkowo-plastyczny z realizowanymi na żywo projekcjami filmowymi i muzyką. Wspólnie wyruszamy w magiczną podroż do świata, w którym przenikają się obrazy, dźwięki, pytania i skojarzenia.

Spektakl inspirowany jest picturebookiem „Może” Kobi Yamady. Łagodna, ciepła i czuła inscenizacja ma umocnić w młodym widzu poczucie własnej wartości, pomóc odkryć tkwiącą w nim moc sprawczą, pobudzić do snucia marzeń i wizji, zachęcić do odkrywania nieznanego. Twórczynie i Twórcy przekonani o naturalnych predyspozycjach dziecka do spontanicznego przyjmowania filozoficznej postawy badawczej, polegającej przede wszystkim na nieustannym zapytywaniu, kwestionowaniu oczywistości i poszukiwaniu odpowiedzi, podkreślają rolę wyobraźni, fantazji i kreatywności jako kluczowego wymiaru myślenia każdego człowieka.
Rekomendowany wiek widzów
4+

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.