koncert: DENSY I SENSY/ FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2024

CK Zamek Sala Wielka Święty Marcin 80/82

Tańcz i myśl, tańcz i czuj, tańcz i bądź z nami!!! Densy i Sensy to premierowe, międzypokoleniowe doświadczenie ruchowo-filozoficzne, to koncert nie tylko do posłuchania, ale również do pomyślenia.

Inteligentne, zabawne i przewrotne teksty Maliny Prześlugi wzięła na warsztat kompozytorka i wokalistka, z którą stworzyliśmy Wasze ulubione kawałki z naszej wcześniejszej płyty Potupajki i Dopoduszki. Nie martwcie się - te hity również usłyszycie!

Podczas koncertu poznacie również kompozycje Iwony Skwarek do autorskich tekstów, stworzone do spektakli teatralnych dla najnajmłodszych.

Energia Iwony, jej fantastyczny kontakt z widzami i niezwykła zdolność kreowania muzycznych pejzaży elektronicznych, połączone z najlepszym warsztatem pisarskim rozpoznawanej w całej Polsce i zagranicą autorki dla dzieci i dramatopisarki, to gwarancja zabawy najwyższych lotów!
Rekomendowany wiek widzów
3+
KONCERT ODBYWA SIĘ W SALI WIELKIEJ, CK ZAMEK.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.