Czytanie na rozbawianie | Tomasz Piotr Nowaczyk | 28.04.2024 | godz. 11.00 | Dzieciaki na Piętrze 2024 | Poznań

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Niedziela, 28 Kwietnia, godz. 11:00

Dzieciaki na Piętrze, 28.04.2024, niedziela, godz. 11.00

Tomasz Piotr Nowaczyk - wydarzenie dla dzieci „Czytanie na rozbawianie”

Bilety (ta sama cena zarówno dla dziecka, jak i opiekuna):
- 25 zł (do 24.03)
- 30 zł (od 25.03 do 14.04)
- 40 zł (od 15.04 do 28.04)

Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania: 50 minut

Czy czytanie musi być nudne? Oczywiście, że nie! Zwłaszcza jeśli swoje książki przedstawia autor, który występuje w kabarecie i pracuje jako klaun w szpitalu. Wtedy mogą wystąpić u słuchaczy skutki uboczne w postaci uśmiechów, głośnych wybuchów śmiechu, a nawet zrywania boków. 28 kwietnia w Scenie na Piętrze takie zjawiska będzie można zaobserwować, gdy swoje dzieła będzie przedstawiał Tomasz Piotr Nowaczyk, autor książek „Gupik ma szczęście!”, „Ekstra-Staś ratuje świat” oraz „Pozdrawiam! Ściskam! Imadło”. Człowiek, który na scenie spędził połowę swojego życia, więc chętnie spędzi jeszcze więcej czasu z dzieciakami w Scenie na Piętrze.

Tomasz Piotr Nowaczyk - artysta kabaretowy, założyciel poznańskiego kabaretu Czesuaf oraz stand-uper. Doświadczenie sceniczne oraz niecodzienne poczucie humoru mają odzwierciedlenie w jego twórczości literackiej, którą od lat rozwija jako swoją kolejną pasję. Autor wierszy dla dzieci, klaun w fundacji Czerwone Noski – Klaun w Szpitalu oraz zapalony biegacz amator startujący w maratonach i ultramaratonach. Jako ojciec dwóch wspaniałych chłopców (w wieku dziesięciu i pięciu lat) i człowiek na stałe pracujący z dziećmi w szpitalach umie trafić w gusta dziecięcego odbiorcy, co doskonale widać na spotkaniach autorskich ubarwianych anegdotami, treściami edukacyjnymi i zabawami integracyjnymi z dziećmi. Utwory Tomasza Piotra Nowaczyka niczym scenki komediowe kończą się zawsze celną puentą. Jego niezwykły talent i pasja do pisania przyciągają czytelników w każdym wieku.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.