Dla Ciebie Mamo

Wtorek, 21 Maja

Koncert "Dla Ciebie Mamo" - wzruszające i pełne emocji wydarzenie - 21.05.2024, Aula UAM w Poznaniu godz. 19.00.

Niezwykły koncert "Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń " będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom.

Chcemy by wszystkie mamy, które będą obecne na tym koncercie, poczuły się docenione i kochane. To będzie dla nich niezapomniane przeżycie.

Wystąpią dla Państwa: 

Joanna Horodko – sopran. Solistka, pedagog i pianistka, posiadająca w swoim repertuarze wybrane utwory muzyki filmowej i estradowej. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Emilia Zielińska – sopranistka o ciepłym głosie i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady. 

Mariusz Adam Ruta - tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta także koncertowy. 

Mirosław Niewiadomski – wirtuoz głosu: od klasyki po rozrywkę. Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. 

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością. 

Renata Brukiewicz – organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję. 

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

Bilety do nabycia: 

Kupbilecik.pl https://kbq.pl/118999

Biletyna.pl. https://bilety.io/6VPON

Bilety grupowe: tel.: 502 467 267 

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

Koncert "Dla Ciebie Mamo" – piękny sposób na świętowanie Dnia Matki!