KONCERT MICHAŁA OBRĘBSKIEGO (GOŚCINNIE NATALIA ŚWIERCZYŃSKA)

Teatr Nowy im. T Łomnickiego SCENA NOWA IM. SŁAWY KWAŚNIEWSKIEJ Zaułek Krystyny Feldman (od ul. Krasińskiego)

(Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM NATALII ŚWIERCZYŃSKIEJ)
Michał Obrębski – doskonale znany publiczności Teatru Nowego z takich hitów, jak KALINA® czy OSIECKA DLA DZIECKA. RAPETE PAPETE PSTRYK – już 25 lutego zaprasza Was na własny, wyjątkowy koncert na Scenie Nowej!
Wieczór, wypełniony po brzegi autorskimi kompozycjami z dwóch ostatnich płyt artysty oraz świeżymi, niepublikowanymi jeszcze nigdzie dźwiękami, to wyjątkowa okazja, by zanurzyć się po uszy w utworach sięgających po szeroki wachlarz gatunków: od flamenco, przez ambient po muzykę ilustracyjną. I by zachwycić się możliwościami muzyka, który do perfekcji opanował technikę „fingerstyle”. Tu nie będzie miejsca dla coverów – będzie za to sporo świeżości, ciekawych pomysłów na wykorzystanie gitary akustycznej i elektroniki oraz, po prostu, mnóstwo dobrej muzyki. Zwłaszcza że na scenie gościnnie pojawi się też utalentowana wokalistka: Natalia Świerczyńska, co gwarantuje jeszcze wyższy poziom dźwiękowych doznań…
Koncert odbywa się w ramach trasy rozpoczętej w listopadzie 2023 w Londynie. Zapraszamy i polecamy gorąco!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.