Go! On Stage Festival

2progi Aleja Niepodległości 36

Piątek, 15 Marca, godz. 18:00

*Go! On Stage - festiwal, który daje szansę młodym artystom*

Go! On Stage to nowe wydarzenie na mapie festiwalowej, które ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska.

Go! On Stage zawita 15 marca do Poznania. W Klubie 2progi od godziny 18:00 będziecie mogli usłyszeć nowe, wyjątkowe projekty, które zawalczą o miejsce w finale. Dodatkowo, prócz części konkursowej, wieczór uświetni koncert BLENDERS

Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu, wejdź na stronę https://goonstage.pli wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj, bo termin zgłoszeń upływa 4 marca 2024 r.