TYDZIEŃ NIE DŁUŻEJ

Teatr Wielki w Poznaniu Fredry 9

Poniedziałek, 25 Marca, godz. 17:00
Poniedziałek, 25 Marca, godz. 20:00

"Tydzień nie dłużej"
TEATR WIELKI w POZNANIU
25 marca 2024, godz. 17.00 i 20.00

 
GENIALNA KOMEDIA W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE

"Tydzień nie dłużej"
On już z nią nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Ale nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej obecność, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!
Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... przyjaciel. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już następnego dnia ten trzeci pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku. Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad?! „Tydzień, nie dłużej...” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...?!

FB - opinie - Ubawiłam się fantastycznie... Super spektakl; Było świetnie...

Mega zabawna sztuka.. Śmiechu co nie miara; Genialna!
Polecamy wszystkim...

 
cena biletów: od 90 zł - 140 zł
INFO i ZAMÓWIENIA GRUPOWE tel. 505 556 487

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.