Bolewski i Tubis grają Ciechowskiego | 15.03.2024 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Piątek, 15 Marca, godz. 19:00

Bolewski i Tubis grają Ciechowskiego w Scenie na Piętrze

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań
Data: 15.03.2024, godz. 19.00

Bilety:
- 60 zł (do 14 marca)
- 70 zł (w dniu koncertu)

Radosław Bolewski (wokal, perkusja) oraz Maciej Tubis (fortepian i syntezator basowy) to oryginalny i wyjątkowy duet. Ich muzyka jest mieszanką jazzu i popu w odważnej improwizowanej odsłonie. Świetnie odnajdują się w autorskim repertuarze, ale na koncie mają również doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Jego dorobek w ujęciu duetu zyskuje współczesne i fascynujące ujęcie. I właśnie repertuar byłego lidera Republiki będzie główną częścią ich występu w Scenie na Piętrze. Bolewski i Tubis koncertują z „czarno-białym” repertuarem od 2021 roku. O randze projektu świadczy jego prezentacja m.in. w Radio 357 oraz podczas Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

Bolewski & Tubis mają na koncie dwie płyty: „Lunatyk” (2018) i „Bez końca” (2020). Obie zostały doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. Artyści nie ukrywają jednak, że to właśnie scena jest ich naturalnym środowiskiem: To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.