Wiktoria Zwolińska | 1.03.2024 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Piątek, 1 Marca, godz. 19:00

Wiktoria Zwolińska w Scenie na Piętrze

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań
Data: 1.03.2024, godz. 19.00

Bilety:
- 45 zł (do 31 stycznia)
- 55 zł (od 1 do 15 lutego)
- 65 zł (od 16 do 29 lutego)
- 70 zł (w dniu koncertu)

Wiktoria Zwolińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Podbiła publiczność swoim aksamitnym i hipnotyzującym głosem. Jej pełen wrażliwości styl to również niebanalne melodie i teksty. Singlowe utwory artystki regularnie pojawiają się na playlistach. Utwór „Skrawki” w duecie z Dawidem Tyszkowskim osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisie Spotify. W kwietniu 2023 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiej epki „… na podstawie zazdrości”. Została ona ciepło przyjęta przez słuchaczki i słuchaczy oraz branżę muzyczną. Zwolińska fascynuje nie tylko swoim studyjnym dorobkiem. Jej mocną stroną są również koncerty. Świetnie odnajduje się zarówno na dużych festiwalach, jak i w kameralnych przestrzeniach. Będzie się można o tym przekonać już pierwszego marca w Scenie na Piętrze.

Pomimo młodego wieku Wiktoria Zwolińska może poszczycić się wieloma sukcesami. Jest finalistką 3. edycji programu „The Voice Kids”, laureatką prestiżowych konkursów i plebiscytów. Występowała również na wielu renomowanych festiwalach, m.in. ARS LATRANS Festival: Y2K w Krakowie czy NEXT FEST Music Showcase & Conference 2023 w Poznaniu.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.